Jump to content



Pro evo soccer 6 προβλημα...?


agganis1416003242

Recommended Posts

Εχω παρει αυθεντικο το Pro evolution soccer 6 για να παιζω online. Το εχω εγκαταστησει κανονικα και παιζω στο PC που φαινεται στην υπογραφη μου. Χθες ειπα να το εγκαταστησω και στο Laptop (Toshiba A100-906) για να παιζω και στο σπιτι. To εκανα εγκατασταση κανονικα. Ετρεξα στην αρχη το "Setting" για να ρυθμισω το κουμπια. Μετα παταω διπλο κλικ για να ξεκινησει και παντα βγαζει το γνωστο παραθυρο σφαλματος ... "Το pro 6.exe αντιμετωπισε προβλημα και πρεπει να τερματιστει..... Να αποσταλλει η οχι αναφορα σφαλματος....." κτλ. Στο ιδιο laptop εχω και το pro evo 5 (αυθεντικο) που παιζει κανονικα.

Γιατι γινεται αυτο? Τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Format επειδη δεν παιζει το παιχνιδι δεν προκειται να κανω. Γιατι ομως το κανει αυτο? Αφου το cd ειναι γνησιο και το εχω βαλει και σε αλλο Pc. Στο ιδιο PC εχω βαλει και το pro 5 χωρις προβλημα.

Τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από agganis [Σήμερα, στις 13:29]

Format επειδη δεν παιζει το παιχνιδι δεν προκειται να κανω. Γιατι ομως το κανει αυτο? Αφου το cd ειναι γνησιο και το εχω βαλει και σε αλλο Pc. Στο ιδιο PC εχω βαλει και το pro 5 χωρις προβλημα.

Τι γινεται?

τέτοια ερωτήματα έχουν εκατομύρια χρήστες windows ανά τον κόσμο, κατά πάσα πιθανότητα κάποιο κομάτι των win το οποίο χρησιμοποιεί το Pro6 είναι corupted και κρασάρει...

κάνε ένα format, και αν συνεχίσει τα ίδια στείλε το φορητό στο σέρβις...

Ποιο φορητό έχεις (χαρακτηριστικά?) γιατί ενδέχεται να μην το σηκώνει...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ξαφνικα βγαζει το ιδιο προβλημα και στο pc της υπογραφης μου. Μεχρι τωρα το επαιζε καλα. Γιατι το κανει αυτο τωρα? Λογικα δεν πρεπει να φταιει το cd γιατι το μηνυμα του σφαλματος το εμφανιζει και οταν δεν υπαρχει το cd στο drive.

Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από defiant [Χθες, στις 20:16]

Μου το έκανε και χθες.Αντικατέστησα το Pes6.exe στο σκληρό με αυτό του cd(copy paste δλδ) και έπαιξε κανονικά.. τι να πεις.. συμβαίνει :X:

Το δοκιμασα και αυτο αλλα τιποτα. Καμια αλλη ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε πως ελυσα τελικα το προβλημα. Εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα σε ενα site (δεν γραφω το σιτε γιατι δεν επιτρεπεται) το αρχειο PES6.exe που βαζουν οταν δεν θελουν να εχουν το dvd στο drive. Αντικατεστησα δηλαδη το παλιο αρχειο με αυτο που κατεβασα και δουλευει. Δεν δοκιμασα αν μπορω να παιξω network ομως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.