Jump to content



HD DVD KAI VGA Μάζεμα


Vadergr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από maxfuels

Μάλλον για ... ασχετο απο το συγκεκριμενο αθλημα σε κόβω ... Ελεος ! Εχεις ιδεα τι γραφεις η τα λες για να γελάμε ?

Με εσενα γελαμε αλλα δεν το εχεις παρει ειδηση ακομα.

Ο spc ειναι ολοσωστος...

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να κατέβουν οι τόνοι. Εκφράσεις του "γηπέδου" δεν αρμόζουν σε ένα τεχνολογικό φόρουμ και παρακαλώ να παερμένουν έξω απο αυτό.

Μπορείτε να πείτε όλοι την άποψη σας χωρίς να προσβάλετε άλλο μέλος επειδή δεν σας αρέσει η άποψη του.

Ελπίζω στην κατανόηση όλων για να μην καταφύγουμε σε περεταίρω(έτσι δεν γράφεται?) παρατηρήσεις:T: Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από maxfuels

Μάλλον για ... ασχετο απο το συγκεκριμενο αθλημα σε κόβω ... Ελεος ! Εχεις ιδεα τι γραφεις η τα λες για να γελάμε ?

Έτσι σέβεσαι εσύ το φόρουμ και εμάς τους υπόλοιπους. Το μόνο πράγμα που απάντησες ήταν αυτό.

Και βγάινεις και παραπονεμενος ότι σου επιτέθηκαν και σου φέρθηκαν εχθρικά.

Τι λύση έδωσες εσυ με αυτό που έγραψες δηλαδη?????

Τα επι του θέματος που γράφεις τώρα θα έπρεπε να τα γράψεις απο την αρχή αν σε ενδιέφερε να συμμετέχεις ενεργά στο θέμα και να βοηθήσεις.

Τώρα τι βλακίες είναι τα άλλα που λες για τα νοήμον πλάσματα και κατάλαβες κιόλας απο τα πολλά χρόνια που είσαι γραμμένος στο φόρουμ ότι είναι κλίκα απο ορισμένους και γήπεδο?????

Strike One φίλε μου....στο 2ο έχει πάγκο για chillout

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να πουλάς ηρωνία κάτσε σπίτι σου φίλε μου. Δεν έχουμε ανάγκη απο τσάμπα ηρωνία.

Και για εξήγησε μου πως σου επιτέθηκα? Πόσταρες μια αρλούμπα...επιτέθηκες σε άλλο μέλος χωρίς λόγο και αφορμή...ζητάς τα ρέστα και απο πάνω.

Το μόνο που υπερασπίζομαι όπως πολύ χαριτωμένα λές είναι η ορθή λειτουργία του φόρουμ. Κάτι που απο ότι βλέπω δεν σε ενδιαφέρει και ιδιαίτερα. Ηρωνία μας προσφέρεις απλόχερα μέχρι στιγμής και υποτιμάς τη νοημοσύνη μας.

Από Δευτέρα....η συνέχεια:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.