Jump to content



προς κατόχους kandalf


salatemporos

Recommended Posts

θα ηθελα να μάθω πόσο δυσκολα βγενει η μπροστινή πορτα του kandalf για να γίνει οπως φένεται στην photo (χρειάζετε κόψιμο με dremel η βγένει συρταρωτά).

Ευχαριστώ

post-4582-1416073056,1382_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 20:55]

3 σετ των 2 μικρων βιδων. Με σταυροκατσαβιδο θα το βγαλεις. ;)

και θα παραμήνει ο κύκλος ή θα γίνει οπος τα πορτακια του Armor?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Σήμερα, στις 20:34]

Ειναι απο τη μανα του ετσι.... Δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα....

μάλλον δεν είδες καλά την φωτογραφία(εχεις και δικαιο δεν φενεται καλα) αλλα εχει βγαλει την προσοψη και εχει βάλει ενα powerwatch της aerocool το οποίο ταιρίαζει τέλεια με τιν μαμά τρύπα που εχει το kandalf την φωτιζόμενη.

φιλικά :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου ειπα δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα το ελεγα για τη τρουπα στη μεση.... To μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ξηλωσεις μια βλακεια που εχει η ΤΤ (Μονο ξεβιδωμα θελει....1 λεπτο δουλεια)...

Βεβαια εγω σου προτεινω να μην προβεις σε αυτη την αλλαγη γιατι θα σπαταλησεις τσαμπα τα λεφτα σου......

Για ουσιαστικη διαφορα πηγαινε σε αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=15&product=936685

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Χθες, στις 00:40]

Οταν σου ειπα δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα το ελεγα για τη τρουπα στη μεση.... To μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ξηλωσεις μια βλακεια που εχει η ΤΤ (Μονο ξεβιδωμα θελει....1 λεπτο δουλεια)...

Βεβαια εγω σου προτεινω να μην προβεις σε αυτη την αλλαγη γιατι θα σπαταλησεις τσαμπα τα λεφτα σου......

Για ουσιαστικη διαφορα πηγαινε σε αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=15&product=936685

ωραιο αλλά....... πολλά ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Σαλατεμπορα.... Αν τελικα παρεις kandalf.... Na παρεις το ασημενιο που ειναι αλουμινιο....

Tο μαυρο δεν ειναι....

Εκτος το οτι το αλουμινιο ειναι καλυτερο ποιοτικα ειναι και πολυ πιο ελαφρυ.... Το μαυρο ειναι 18κιλα και το ασημενιο 10

Link to comment
Share on other sites

παρήγειλα το μαύρο το αλουμινένιο δεν μου πολυάρεσε σαν χρώμα ενω το μαυρο είναι καπως πιο κυριλε και ταιριάζει με τα επιπλα του σπιτιου.Ετσι κι αλιος με αυτο το pc δεν πάω λαν -παρτυ (δεν ειμαι τρελος να κουβαλάω τα νερά :) ). Το περιμένω αύριο να μου έρθει οπου και θα βαφτεί το εσωτερικό του κατευθείαν αν δεν βρέχει :(.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.