Jump to content



Ασφαλεια αυτοκινητου


Vadergr

Recommended Posts

Oι τιμες που πηρα για το νεο μου focus 1.6 ειναι οι ακολουθες και πρεπει να αποφασισω το συντομοτερο γιατι το αμαξι εχει ηδη φτασει αντιπροσωπεια και θα το παρω την τεταρτη.

Λογω φορτου εργασιας, μιλουσα μονο τηλεφωνικα και φροντιζα να αναφερω απο την αρχη της συζητησης οτι θελω το πληρες πακετο της καθε εταιρειας και μετα συζηταγαμε τυχον ιδιαιτεροτητες της καθεμιας και το ποσο που βγαινει αναλογα με την απαλλαγη.

* Ασφαλεια/Απαλλαγη

1)Aspis 380ε/400ε

2)Υδρογειος 336/250

3)General Union (χωρις καλυψη απο χαλαζι) 371ε/459ε

4)Commercial Value 372ε/750ε

5)Αlico 325ε/400ε

6)General Trust (χωρις χαλαζι) 370ε/450ε

Δελεαστικη ειναι η τιμη της alico ενω για τις αλλες δεν ξερω και πολλα.Υποπτη μου φαινεται η υδρογειος.

Με ενδιαφερει να εχω χαμηλη τιμη αλλα να μην τους κυνηγαω και 5 αιωνες σε περιπτωση που γινει κατι.

Με βαση τις τιμες και το ονομα της καθε εταιρειας ,ποια ασφαλιστικη προταση απο τις παραπανω θα διαλεγατε?

Τεινω προς alico αν μου πειτε οτι πληρωνει κανονικοτατα και οτι ειναι καλη εταιρεια που δεν θα κλεισει σε ενα βραδυ.

Με "πιεζουν/πρηζουν" απο την ford σαν καλη την commercial value η οποια ναι μεν εχει χαμηλο ασφαλιστρο, αλλα εχει μεγαλη απαλλαγη.

Ευχαριστω εκ των προταιρων!

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει να εχω χαμηλη τιμη αλλα να μην τους κυνηγαω και 5 αιωνες σε περιπτωση που γινει κατι.

αυτο δεν γινεται. ετσι απλα.οτι δωσεις θα παρεις. εγω στο δικο μου φορδ εχω εθνικη και ειμαι υπερευχαριστημενος τις 2 φορες που με τσουγκρισανε *ευτηχως ελαφρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.