Jump to content



DVD Autoplay


ramolimento

Recommended Posts

Oταν βαζω ενα dvd δισκακι στο dvd drive (2 εχω, και στα δυο ισχυει το ιδιο που θα πω) αν και εχω ορισει Properties-->Autoplay-->Prompt me each time to choose an action, ουτε με κανει prompt, ουτε και στα properties του δισκακίου υπαρχει Autoplay επιλογη...

Ετσι, πρεπει να κανω properties-->open και να τρεξω το setup.exe αρχειο(ή οποιο αλλο εχει την ιδιοτητα του setup).

Mηπως μπορειτε να δωσετε φωτα?:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Για 'μενα δεν ειναι προβλημα!Αυτο ομως ισχυει για 'μενα που δε μου αρεσει να παιρνει πρωτοβουλιες το πι-σι μου!

Κατα τα αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι για να σε βοηθησω!Εμενα μου το εκανε παντα αυτο ακομα και μετα απο φορματ...!

Link to comment
Share on other sites

Μα δε τιθεται θεμα το pc να ειναι ανεξελεγκτο. Το θεμα ειναι να οριζουμε εμεις τι θα κανει το pc οταν εισαγουμε ενα cd/dvd δισκακι. Aν θα κανει autoplay, αν θα παιζει αυτοματα τη μουσικη, αν δε θα κανει τιποτα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.