Jump to content



εχω μια απορια splitted


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Winters

Πωλουνται επαγγελματικοι υπολογιστες σε τιμη ευκαιριας (χωρις εγγυηση) ολοκληροι ή κομματια.......

Παρακαλω οποιος ενδιαφεραται πμ στα μελη: Winters, AN7 OverClocker, ergotelis, o polonos & GoriLLakoS

Καλύτερα να το σπάσεις σε δεκάρικα γιατί δεν το έπιασα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters

Πωλουνται επαγγελματικοι υπολογιστες σε τιμη ευκαιριας (χωρις εγγυηση) ολοκληροι ή κομματια.......

Παρακαλω οποιος ενδιαφεραται πμ στα μελη: Winters, AN7 OverClocker, ergotelis, o polonos & GoriLLakoS

Αρχική απάντηση από jpavly

Καλύτερα να το σπάσεις σε δεκάρικα γιατί δεν το έπιασα.

^^^

Το αυτό...γιατί εδώ και ώρα προσπαθώ να καταλάβω:confused::blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16 [Σήμερα, στις 18:44]

Σήμερα άκουσα στις ειδήσεις ότι δύο άτομα μπουκάραν σε γραφεία και αρπάζαν μηχανήματα,κυρίως η/υ, τους οποίους συνέχεια αποσυναρμολογούσαν και έβαζαν αγγελίες πώλησεις για τα εξαρτήματα τους.

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 20:21]

οπα! να τα μας! καποιος απο εδω μεσα την εκανε την δουλεια! :devil: :laughing:

Διαβαζωντας αυτα και υστερα το δικο μου post θα βλεπατε πως κανω πλακα.... Ισως να ηταν κακογουστο και να μην το καταλαβα...

Sorry το σβηνω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters

Διαβαζωντας αυτα και υστερα το δικο μου post θα βλεπατε πως κανω πλακα.... Ισως να ηταν κακογουστο και να μην το καταλαβα...

Sorry το σβηνω...

Εγώ δεν κατάλαβα τα ονόματα πώς τα έβαλες?

Τυχαία?Από κάποια αφορρμή...

Αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ok, ας σταματήσει εδώ. Winters βάζε κανένα smilie αν θέλεις να δείξεις ότι κάνεις πλάκα, αλλιώς τα γραπτά εύκολα παρεξηγούνται. :)

Τα άσχετα θα φύγουν αύριο πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.