Jump to content


32bit VISTA σε 64bit VISTA


morfeas-dsl-

Recommended Posts

καλησπερα.

Αγορασα τα vista home premium. Διαπιστωσα πως καμμια εκδοση πλην της ultimate δεν εχει στο πακετο τα 64bit.

Σε ερωτηση πως βαζω τα 64 μου ειπαν πως στελνω στη microsoft των κωδικο μου για επικυρωση και με αντιτιμο 12 ευρω μου στελνουν το ιδιο dvd που αγορασα αλλα σε 64 bit...

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει αλλος νομιμος τροπος χωρις να τα σκαω καθε λιγο στη microsoft?

Αν πχ κατεβασω απο τορρεντ τα 64bit vista premium και βαλω το δικο μου νομιμο κλειδι θα εχω προβλημα?

Δεν με απασχολουν τα 12 ευρω οσο η νοοτροπια τους.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

οντως τα μεταφορικα ειναι αλλα θα μπορουσαν ειτε να τα εχουν κατευθειαν στο πακετο ειτε να μου δινουν τη δυνατοτητα ως καταναλωτη να τα παρω κατευθειαν στα 64.Επισης δεν δινουν τη δυνατοτητα download μεσω του site τους

Τα παρειγγειλα καλου κακου μιας και θελω να γινω νομιμος οπου μπορω :>

Ασχετο με το θεμα μας αλλα κοιτουσα τιμες προιοντων και βρηκα πως πανω κατω αν αγορασω ολες τις εφαρμογες που χρησιμοποιω μου κοστιζουν μονο περι τα 50 ευρω το χρονο.

πχ σουιτα antivirus-firewall 10 ευρω σε oem,

nero 7 αλλα 9 ευρω σε oem, κτλ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.