Jump to content



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ USB Modem Sagem Fast 800 ΣΕ WINDOWS 2000 PRO


Kokolikos

Recommended Posts

:OT: :OT: :OT: :OT:

Αγαπητά μου παιδιά postaro ενα κουλό πρόβλημα που μου παρουσιάστηκε.

¨Ελειπα Γερμανία σε σεμηνάριο:dots: :dots: :dots: και είχα μαζί μου το φορητό για τους προφανείς λόγους. Το φορητό ήταν απο το σπίτι setarismeno ώστε να μπορεί να μπορεί να παίζει με router στο ΗΟΜΕ δικτύο με automatic setup που το έπαιρνε

απο το router.Για να σας βοηθήσω η σύνδεση που ήταν εγκατεστημένη στο Desktop PC είχε γίνει share για προφανείς λόγους.

Που λέτε όταν γύρισα προσπάθησα να κάνω setup το modem σε Win 2000 Pro πράγμα που έγινε επιτυχώς αλλά το πρόβλημα που αντιμετωπίζω

(βασικά δεν με καίει και πολύ μιάς και όταν το βάζω στο δίκτυο παίζει μια χαρά αλλά θα ήθελα να'ξερα τις πταίει...) είναι ότι όταν βάζω τα Username kai Password στο παράθυρο της σύνδεσης την ώρα που που κάνει dial το modem μου βγάζει Error το οποίο λέει ότι το Username και το password δεν είναι "register on the Domain".:boxed: :boxed:

Θα postarο ακριβώς το error μόλις πάω σπίτι είμαι εργαζόμενο παλουκάρι βλέπετε?

:rip: :rip: :rip:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.