Jump to content



πρόβλημα με σκληρό


edessaios

Recommended Posts

Ξαφνικά μια μέρα όταν πήγα στον υπολογιστή μου και άνοιξα τον c παρατήρησα ότι ο φάκελος άνοιγε σε νέο παράθυρο κάτι που είναι πολύ σπαστικό.Επίσης παρατήρησα ότι με δεξί κλικ το άνοιγμα το έγραφε με αλαμπουρνέζικα καθώς και το εξερεύνηση και όλα τα άλλα κανονικά στα ελληνικά.Παρόλα αυτά το άφησα γιατί είχα σκοπό να κάνω φορμάτ.

Σήμερα όμως που έκανα φορμάτ πρόσθεσα ένα δεύτερο δίσκο και τον χώρισα σε δύο κομμάτια.Τον προηγούμενο τον έκανα φορμάτ.Με έκπληξη παρατήρησα ότι όλα τα parts από όλους τους δίσκους είχαν το ίδιο πρόβλημα που είχε.Πρωτού κάνω το φορμάτ το μόνο που μετέφερα στο νέο δίσκο ήταν τα downloads μου torrents και

τα τραγουδια μου.

.Συγκεκριμένα τώρα οι δίσκοι ανοίγουν απο τη μπάρα εντολών αλλιώς εμφανίζεται αρχικά αυτό με δεξί κλικ αντι για άνοιγμα εμφανίζοντα τα αλαμπουρνέζικα

pic1qa7.th.png

ενώ όταν πηγαίνεις με αριστερό διπλό κλίκ έμφανίζεται αυτό:

pic2py8.th.png

Παντως γενικά το πρόβλημα δεν πρέπει να οφείλεται σε ιό.Τσέκαρα το pc με πολλά προγράμματα και δε βρήκε τίποτα.Αυτά ήταν τα:avast,zone alαrm,spybot,καθώς και ccleaner!θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει ίσως?Σε τι οφείλονται αυτά τα προβλήματα και πως λύνεται?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.