Jump to content



Aρχεια .swf


ramolimento

Recommended Posts

Τα thread δεν τα ανοιγουμε επειδη... δε μπορουμε να κοιταξουμε το google, αλλα για αμεση βοηθεια. Τελικα μου λες οτι ανοιγει με το "flash player"? Θα δοκιμασω και αν ειναι θα επανελθω.

Για την ωρα...: "Ιstalling ActiveX control"... μηπως ειναι επικινδυνο?

Link to comment
Share on other sites

Mεγαλους μπελαδες μου ανοιξατε με αυτο το flash player στα καλα καθουμενα!!

Πουθενα δεν φαινεται σαν προγραμμα. Μου εγκατεστησε το yahoo toolbar που δε λεει να βγει...

Στα start up μου εμφανιζει αν δε κανω λαθος 3 καταχωρισεις:

1_usdll

b_usexe

c_usdir

τα οποια εχουν το macromedia στην περιγραφη τους...

Λοιπον κυριοι?? Πως θα βγαλω τωρα το flash player και το yahoo toolbar??

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενεις βοηθεια με τετοια συμπεριφορα...

Στο κατω κατω δεν εισαι και ασχετος (οπως υποστηριζεις)...

Το "κωμικος" δεν μπαινω καν στο κοπο να το σχολιαζω...

Καλο βραδυ και ελπιζω να βρεις λυση στο προβλημα σου...:)

Link to comment
Share on other sites

Δε φτανει που οι φιλοι σου με εκαψαν, ζητας και τα ρεστα για λογ/σμο τους!!...

τι να πει κανεις, το θρασος ορισμενων δεν εχει ορια.

Οσο για τους υπαινιγμους που αφηνεις οτι ειμαι ασχετος, σου επιστρεφονται.

Δε περιμενω "βοηθεια", αποκατασταση περιμενω μετα τη ζημια που επαθα απο τις υποδειξεις...

Καλο βραδυ κι απο μενα και ελπιζω να μη καψετε κι αλλους ατυχους.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε...

λες οτι ξερεις το google...

ε αφου το ξερεις, γιατι δεν το χρησιμοποιεις?

http://www.fileinfo.net/extension/swf

File Type Macromedia Flash Movie

Category Video Files

Common? Yes

File Description Animation created by Adobe Flash (formerly Macromedia Flash); can include text as well as both vector and raster graphics; plays in Web browsers that have the Flash plug-in installed; most Web browsers come with a recent version of the Flash plug-in.

SWF files are often pronounced "Swiff" files.

Flash used to be developed by Macromedia, which was aquired by Adobe Systems in 2005.

Program(s) that open swf files

Windows

Adobe Flash Player (standalone program)

Web browser with the Flash plug-in installed

αρα δεν χρειαζοταν να κατεβασεις κανενα προγραμμα...

το παιζουμε ολοι χακεραδες οταν δεν ξερουμε να χρησιμοποιουμε το google...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω ποιοι το παιζουν χακεραδες, οχι εγω παντως. Δε καταλαβαινω τι εννοεις, ποιους εννοεις χακεραδες? Αυτους που ρωτανε τι ειναι τα .daa ή τα .swf αρχεια? Eλεος ρε παληκαρια, μια απλη ερωτηση καναμε, αν μπορειτε απαντηστε καθαρα αν δε μπορειτε μην ασχοληστε ουτε να ειρωνευεστε. Δηλαδη ή χακεράς θα ειναι καποιος ή ασχετος?!...

Οσο για το θεμα, βλεπεις κι εσυ οτι δεν ηταν τοσο απλο. Πρωτα λες "πηγαινε google", μετα"δεν χρειαζοταν να το κατεβασεις"...

Δεν ζητησα πληροφοριες που υπαρχουν παντου στο νετ. Πως να ανοιξω αμεσα το αρχειο ζητησα.

Η ουσια ειναι τωρα πως να απεγκ/σω το flash player και το yahoo toolbar που ηρθε απο μονο του. Δεν υπαρχουν στην προσθ/ση πρ/των.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 02:01]

Δε φτανει που οι φιλοι σου με εκαψαν, ζητας και τα ρεστα για λογ/σμο τους!!...

τι να πει κανεις, το θρασος ορισμενων δεν εχει ορια.

Οσο για τους υπαινιγμους που αφηνεις οτι ειμαι ασχετος, σου επιστρεφονται.

Δε περιμενω "βοηθεια", αποκατασταση περιμενω μετα τη ζημια που επαθα απο τις υποδειξεις...

Καλο βραδυ κι απο μενα και ελπιζω να μη καψετε κι αλλους ατυχους.

RE ramolimento POS THN EXEIS DEI RE MEGALE..POLY TSAMPOUKAS DEN TO PAIZEIS ?den ftanei poy se voithane ta paidia ....ante trava kane pasxa kai mpes kai sto pneuma ton imeron...to opoio den einai mono na katabroxthizeis to arni

Link to comment
Share on other sites

@bluesattack

Γραφε με ελληννικα.. ειναι κανονας του forum..;)

@ramolimento

Δεν θα πω τπτ για την συμπεριφορα σου....

1. Δεν πιστευω με το να ανοιγεις νεο thread θα εχεις πιο αμεση βοηθεια απο ενα search στο google που διαρκει το πολυ μερικα λεπτα....

2. Μαλλον λαθος προγραμμα εβαλες.... αυτο που σου λεω εγω εναι αυτο http://www.download.com/Flash-Movie-Player/3000-2139_4-10625537.html?tag=lst-0-4

3. Mετα απο μερικα λεπτα σε σιτε με downloads ..--> http://www.download.com/3120-20_4-0.html?tg=dl-20&qt=flash%20player&tag=srch

4. Δεν φταει αυτος που σου προτεινει ενα προγραμμα για τυχον προβληματα.. Ασε που πρεπει να ξερεις να κανεις κ install.. Αμα δεν ηθελες την toolbar ή οτιδηποτε αλλο θα μπορουσες να μην συνεχισεις την εγκατασταση ή να βγαλεις αυτην την επιλογη....

Αυτα Bye:cool: :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει install χιλιαδες προγραμματα, οποτε δεν ειμαι ξενος.

Ουδεποτε μου ζητησε το yahoo toolbar να εγκατασταθει, αν ηταν δεν θα το επετρεπα, οπως εχει συμβει και σε αλλες περιπτωσεις. Οποτε μαλλον εγκατ/σα μια "πονηρη" εκδοση του flash player, να γιατι εκανα το thread και θα ηταν καλυτερα να μου υποδεικνυοταν ενα καθαρο και ακριβες link(οπως το δικο σου).

Δε νομιζω οτι υπαρχει κατι να πεις για την συμπεριφορα μου, που ειναι μια δικαιη αγανακτηση. Καλυτερα να πεις για τη συμπεριφορα των αλλων.

Το google ειναι γεματο σκουπιδια.

Φυσικα και δε φταιει αυτος που προτεινει ενα προγραμμα, αυτος που προκαλει και ειρωνευεται ειναι που φταιει:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 03:40]

:laughing:

...το μεν δεν υπαρχει καν το δε αλλο αρνειται να βγει.

Υποψιν οτι δεν ειμαι ασχετος.

Γεια , όταν λες ότι αρνείται σημαίνει ότι τρέχει επομένως , Ctr+Alt+Del πάμε στον Windows task Manager στην δεύτερη επιλογή Process κάπου εδώ θα δεις το .exe σου , το τερματίζεις και μετά κάνεις απεγκατάσταση εάν δεν δουλέψει ούτε αυτό τότε μπες με safe mode και κάνε απεγκατάσταση.

Καλό Πάσχα ελπίζω να βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Kαι με τι ονομασια θα το βρω στα processes του task manager? Δεν ειδα καποια που να μοιαζει.

Το yahoo toolbar δεν υπαρχει πλεον στη προσθαφαιρεση (εδωσα force unistall με το προγραμμα απεγκ/σης που εχω) αλλα οταν ανοιγω μια σελιδα με τον ie μου το εχει σαν μπαρα.

Link to comment
Share on other sites

και σου ξαναλεω οτι ΔΕΝ ξερεις να χρησημοποιεις την google...

http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/toolbar/troubleshootie/toolbar-08.html

How do I remove Yahoo! Toolbar for Internet Explorer?

There are two ways to uninstall the Yahoo! Toolbar for Internet Explorer.

Option 1: Via the toolbar()

1. Select "Uninstall" from the Pencil button (Toolbar Settings).

2. Click "Uninstall" on the uninstall page.

3. Close any open IE windows.

When you restart Internet Explorer, Yahoo! Toolbar will no longer be present.

Option 2: Via the Control Panel

1. Click the Windows "Start" button.

2. Select "Control Panel" from the "Settings" menu.

3. Double-click on "Add/Remove Programs".

4. Scroll down and click on the "Yahoo! Toolbar" entry.

5. Click on "Change/Remove."

6. Close any open IE windows.

Yahoo! Toolbar is now uninstalled. Please start IE again after closing all your open IE browser windows and it will no longer be present.

If you follow these steps and Yahoo! Toolbar is still present, make sure you've closed all your open IE browser windows. Due to Internet Explorer being integrated with Windows, you might need to restart your computer to fully uninstall Yahoo! Toolbar.

If you like the functionality of Yahoo! Toolbar, instead of removing Yahoo! Toolbar, you can hide Yahoo! Toolbar or move Yahoo! Toolbar so that it takes up less space in your browser.

και απο την Μ$...

http://support.microsoft.com/kb/303047

συνεχιζεις να λεις οτι ξερεις τι ειναι η google? :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.