Jump to content



Aρχεια .swf


ramolimento

Recommended Posts

Λοιπον Sakis,

παταω το μολυβι και επιλεγω απεγκ/ση αλλα δε γινεται τιποτα. Και φυσικα το yahoo toolbar παραμενει...βραχος στη θεση του.

(Επισης μου αναφερεις ως δευτερη επιλογη την απεγκ/ση του απο το...control panel, παρολο που ειπα πολλες φορες οτι το εβγαλα ηδη απο εκει και χωρις αποτελεσμα)

Τα λινκς που εβαλες ειναι απο το yahoo, οχι απο το google.

Το να ανοιξεις το google ειναι το πιο ευκολο πραγμα στο κοσμο αλλα ειναι γεματο σκουπιδια, σκοπος ειναι να μη χανεις τις ωρες σου ψαχνοντας ή με πειραματισμους αλλα εφοσον ο αλλος ξερει να στο πει αμεσως για να μην ταλαιπωρεισαι. Αυτος ειναι και ο σκοπος των forums.

Στο μεταξυ εχω νεα προβληματα, ανοιγοντας τον φακελο με τα videos μου, οπου εχω χιλιαδες, τωρα βγαινει η κλεψυδρα και μετα απο λιγο o Windows Explorer μου λεει :

" To help protect your computer, Windows has closed this program " .......:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 15:47]

Λοιπον Sakis,

παταω το μολυβι και επιλεγω απεγκ/ση αλλα δε γινεται τιποτα. Και φυσικα το yahoo toolbar παραμενει...βραχος στη θεση του.

(Επισης μου αναφερεις ως δευτερη επιλογη την απεγκ/ση του απο το...control panel, παρολο που ειπα πολλες φορες οτι το εβγαλα ηδη απο εκει και χωρις αποτελεσμα)

επειδη προβλεπω πως εχεις κανει λαλακια παμε απο την αρχη.

ξαναεγκατεστησε την yahoo toolbar.

και μετα πηγαινε να την διαγραψεις απο την επιλογη στο μολυβι.

υποθετω πως εχεις διαγραψει/λειπει/δεν εγκατασταθηκε καποιο αρχειο.

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 15:47]

Τα λινκς που εβαλες ειναι απο το yahoo, οχι απο το google.

Το να ανοιξεις το google ειναι το πιο ευκολο πραγμα στο κοσμο αλλα ειναι γεματο σκουπιδια, σκοπος ειναι να μη χανεις τις ωρες σου ψαχνοντας ή με πειραματισμους αλλα εφοσον ο αλλος ξερει να στο πει αμεσως για να μην ταλαιπωρεισαι. Αυτος ειναι και ο σκοπος των forums.

οπα οπα!

μιλαμε για την yahoo toolbar!

ηθελες να βαλω λινκ απο το google? :blink:

και για να σου δειξω οτι το βρηκα απο το google, ανοιξε τα 2 λινκ που σου ειπα.

μετα πανε στο google και στο search γραψε uninstall yahoo toolbar.

θα δεις στην 1η σελιδα οτι αυτα τα 2 λινκ ειναι ροζ αντι για μπλε, που σημαινει οτι τα εχεις επισκευθει... ;)

επισης ο αλλος δεν ειναι ο Μ@Λ@Κ@Σ να ψαχνει και εσυ να ερχεσαι και να τον βριζεις.

προσωπικα δεν ξαναποσταρω σε θεμα σου, εαν δεν ζητησεις συγνωμη.

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 15:47]

Στο μεταξυ εχω νεα προβληματα, ανοιγοντας τον φακελο με τα videos μου, οπου εχω χιλιαδες, τωρα βγαινει η κλεψυδρα και μετα απο λιγο o Windows Explorer μου λεει :

" To help protect your computer, Windows has closed this program " .......:confused:

tip no1: αν δεν ξερεις κατι μην το σκαλιζεις!

προφανεστατα εχεις διαγραψει καποιο αρχειο...

Link to comment
Share on other sites

@pavou, και στο safe mode μπηκα χωρις αποτελεσμα και μια ντουζινα antispywares που εχω ετρεξα χωρις να γινει κατι.

@sakis, τι να πω τωρα για το ντελιριο σου, για να μη γινω παλι κακος θα πω μονο οτι εκπεμπουμε σε διαφορετικη συχνοτητα γιαυτο και δε μπορουμε να συν/θουμε.

Kαμμια λαλακια δεν εκανα, απλως ακολουθησα τις οδηγιες που ελαβα. Κανεις ασχημα να κατηγορεις καποιον που ειναι σε μπελα για τον οποιον δεν εφταιξε. Εγω δεν βριζω κανεναν, το αντιθετο συμβαινει.

Στο θεμα τωρα, επανεγκ/σα και απεγκ/σα το yahoo toolbar οπως μου ειπες και τωρα δεν εμφανιζεται πλεον.

Tελος να σου πω οτι δεν σκαλίζω κατι που δεν ξερω, ουτε διαγραφω αρχεια. Αυτο θα συνεβαινε αν ακολουθουσα τις συμβουλες καποιων να αποταθω στο google αερα-πατερα. Γιαυτο ρωταω στο forum, για να παρω ασφαλεις οδηγιες. Αυτο βεβαια δε με κανει ασχετο, δυστυχως υπαρχει η νοοτροπια καποιος που ρωταει κατι να περνιεται υποχρεωτικα για ασχετος που εκανε καποια λαλακια... Και συνηθως αυτοι που κρινουν τους αλλους ως ασχετους ειναι οι πλεον ημιμαθεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ramolimento

@sakis, τι να πω τωρα για το ντελιριο σου, για να μη γινω παλι κακος θα πω μονο οτι εκπεμπουμε σε διαφορετικη συχνοτητα...

.......δυστυχως υπαρχει η νοοτροπια καποιος που ρωταει κατι να περνιεται υποχρεωτικα για ασχετος που εκανε καποια λαλακια... Και συνηθως αυτοι που κρινουν τους αλλους ως ασχετους ειναι οι πλεον ημιμαθεις.

Ασχολίαστο....:dots:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.