Jump to content



Ποια οθονη μεχρι 350 ευρω οεο ?


o polonos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 12:27]

Δεν καταλαβα γιατι με παραπεμπεις σε αυτα τα πσοτ

Εγω μιλαω για το ιδιο monitor που βγαινει με 2 panel και εσεις συζητουσατε για τις 22αρες που εχουν tn panel και τις 20αρες που εβαλαν s-ips, ειναι ασχετα μεταξυ τους.

καταρχην η απαντηση ηταν για τον Πολωνο ;)

και κατα δευτερον οπως απαντησε και ο sofix,απο οτι φαινεται,στην Ευρωπη δεν τι8εται 8εμα λοταριας οπως στην Αμερικη.και πιο συγκεκριμενα,στην Ελλαδα οσα παιδια απο εδω μεσα εχουν παρει το συγκεκριμενο μονιτορ τπους εχει ερ8ει με S-IPS

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt

καταρχην η απαντηση ηταν για τον Πολωνο ;)

και κατα δευτερον οπως απαντησε και ο sofix,απο οτι φαινεται,στην Ευρωπη δεν τι8εται 8εμα λοταριας οπως στην Αμερικη.και πιο συγκεκριμενα,στην Ελλαδα οσα παιδια απο εδω μεσα εχουν παρει το συγκεκριμενο μονιτορ τπους εχει ερ8ει με S-IPS

ok man:)

Δεν εχω πολυδιαβασει τα thread με τις 20αρες και πιαστηκα αδιαβαστος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Αρα να μαζεψω και αλλα κεφτα και να κανω υπομονη ε ?

Παντος η εξυπυρετηση της DELL ειναι απαραδεκτη :TD:

Απο αποψη τιμων ή επικοινωνιας?

Προσωπικα εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...:

Link to comment
Share on other sites

Απο αποψη επικοινωνιας καθαρα ....

Μαλλον ακομα σκεφτονται αρνια και σουβλες :p

Χθες μου λενε μια τιμη με ΦΠΑ και σημερα μου το αρνειται .....

Του λεω οι κλησεις σας ηχογραφουνται οπως το λετε ???

Και μου λεει "πραγματικα θελετε α μπειτε σε μια τετοια διαδικασια για 70 ευρω " ?

Και να σου λενε "Η αγορα ειαναι ελευθερη" ...

Δεν ειναι και οτι καλυτερο εχω δει ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 12:20]

Απο αποψη τιμων ή επικοινωνιας?

Προσωπικα εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...:

Aπό την συμπεριφορά των πωλητών της DELL και εγώ έχω τις χειρότερες εντυπώσεις.Απλά απαράδεκτοι:TD:

Τουλάχιστον οι εντυπώσεις μου από το τμήμα τεχνικής υποστήριξης μία φορά που κάλεσα είναι καλύτερες:)

Κόλπα με την τιμή δεν μου κάνανε καθώς μου έστειλαν έγγραφη προσφορά.Να ζητάτε πάντα να σας στείλουν προσφορά μέσω email και όχι τηλεφωνική ενημέρωση.Φαντάζομαι o polonos αναφέρεται στην τιμή των 370 ευρώ για την 2007.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.