Jump to content


ΤΙ LAPTOP ΝΑ ΠΑΡΩ ;


komaster

Recommended Posts

Θα ήθελα την γνώμη σας παιδία, σκέφτομαι να πάρω ένα Laptop θέλω να είναι καλής κατασκευής δηλαδή καλής ποιότητας να μην έχω πρόβλημα με αντιπροσωπεία στην Ελλάδα και να έχει και λογικές τιμές για τα ανταλακτικά του. Είδα απο κοντά ένα μοντέλο της HP το PAVILION DV6356EA αυτό με καλύπτει σε όσα ζητάω ;

Εσείς τι θα μου προτείνατε με μέγιστη τιμή τα 1000 ευρώ ;

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αντώνη κολλημένος με τα βάιο ...

Εγώ λοιπόν που είμαι κολημμένος με τα ΗΡ , ...... καλό είναι αλλά εμένα με χαλάνε τα :

nVidia GeForce7400 256MB TC

Windows Vista Home Prem. GR/EN

αλλά έχει και lightscrible

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλή η nvidia 7400 256MB TC ; Ξέρω ότι TC σημαίνει πως είναι 128MB και για να την κάνω 256MB θα ρουφάει απο την μνήμη του συστήματος. Όμως η κάρτα γραφικών είναι ικανοποιητική δηλαδή τα Aero στα Vista τα σηκώνει κανένα παιχνιδάκι θα παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Tony93 το Vaio είναι Core Duo δηλαδή T2xxx σειρά και όχι Core 2 Duo νέας γενιάς επίσης η κάρτα γραφικών δεν νομίζω να είναι καλύτερη απο αυτή της nvidia και κάνει και 100 ευρώ παραπάνω απο τoν HP. Είναι και ανοιχτό χρώμα οπότε σε 2 χρόνια το βλέπω μαύρο :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από komaster [Σήμερα, στις 14:10]

Φίλε Tony93 το Vaio είναι Core Duo δηλαδή T2xxx σειρά και όχι Core 2 Duo νέας γενιάς επίσης η κάρτα γραφικών δεν νομίζω να είναι καλύτερη απο αυτή της nvidia και κάνει και 100 ευρώ παραπάνω απο τoν HP. Είναι και ανοιχτό χρώμα οπότε σε 2 χρόνια το βλέπω μαύρο :)

+1 το αερο θα το παίζει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.