Jump to content



Πρόβλημα με ACER 5610 στα Παιχνίδια


Dober

Recommended Posts

Εχω έναν ACER 5610 Core 2 duo 1,66 1GB ram, 256MB VGA shared, HDD 120 GB που τον πήρα πριν 2 μέρες, όταν πήγα να εγκαταστήσω το Need For Speed Carbon (αντιγραμένο) μου το εγκατέστησε, έβαλα το c***k kai otan πήγα να το τρέξω μου βγάζει ένα μήνυμα που λεέι "λυπούμαστε για την αναστάτωση αλλα το αρχείο NFSC.exe παρουσίασε ενα πρόβλημα κτλ κτλ κτλ"ε τότε λέω οκ θα βάλω κάποιο άλο αλλα και το Call of duty 2 kai to Pro evolution soccer 6 μου λέγανε τα ίδια, μετά δοκίμασα να τρέξω τον tester requirments που έχει η ΕΑ για να δω αν το σύστημα πληρεί τις προϊποθέσεις για να παίξει και εκεί ανακαλυπτω το προβλημα oti o tester μου δείχνει στο επεξεργαστή οτι έχει ταχύτητα 1595 και οι απαιτήσεις είναι 1700ΜΗz (1,7) δηλαδή το πρόβλημα είναι οτι δεν μου βλέπει και τους 2 πυρήνες!!!!!! ΕΛΕΟΣ.

μήπως υπάρχει κανένα πρόγραμμα για να μπορεί να βλέπει και τους 2 πυρήνες?

ενοείται οτι έχω επάνω directx 9.0c kai to λειτουργικό είναι Windows XP professional

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.