Jump to content


Σπρέϋ πεπιεσ****


ramolimento

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma [26-04-2007 07:00]

πολυ σεβασμο εχεις..........το παλικαρι εχει κανει 2 ποστ για να σου εξηγησει καποια πραγματα και αντι να πεις και ευχαριστω που σου πε τη γνωμη του τον κραζεις και απο πανω επειδη εσυ δεν θες να απαντησεις νορμαλ αλλα με ειρωνεια..........αρχικα για χρυσοσκονη και μετεπειτα οτι σφυριζει......

χωρις πλακα σαν να μου θυμιζεις μια παλιοτερη περιπτωση.....ειδικα με τα τελευταια ποστ τελειως ιδια περιπτωση.

και τραβα παρε ενα blower να τελειωνουμε.τα σπρεη οπως ειπαμε και σε αλλα θρεντ δεν ειναι η καλυτερη λυση.

"τραβα παρε"?...Αυτος ειναι ο δικος σεβασμος? Πως κανεις κυρηγμα σεβασμου οταν εσυ ο ιδιος αντιμετωπιζεις με τετοιον τροπο τους συμφοριτες σου?

Απο που διαπιστωσες οτι δε θελω νορμαλ απαντησεις? Διερωτηθηκα απλως αφου και το ενα και το αλλο φυσανε, που ειναι η διαφορα. Κι εσυ βρηκες ευκαιρια... Δε θελω να πεσω στη παγιδα σου για δημιουργια ακομα περισσοτερο εντασης, αλλα εισαι πολυ προκλητικος.Mε τετοια flamίστικη συμπεριφορα που εχεις λογικο ειναι να σου θυμιζω καποιον απ τους πολλους που προφανως θα ενεπλεξες σε φασαρια με τον ιδιο προβοκατορικο τροπο:dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [26-04-2007 09:43]

ποιό νερό ρε παιδια? συμπιεσμένο προωθητικό αέριο βγαίνει αν δε το κρατάς εντελώς κάθετα... δε πρέπει να είναι αγώγιμο κ εξατμίζεται σε κλάσματα. (ψύχει κιόλας... το πρώτο μου "xtreme" οc ήταν σε έναν γυμνό από την "κασέτα/ψύχτρα" του slot1 p3 450 που εν ώρα λειτουργίας το φύσαγα κατευθείαν με το προωθητικό υγρό/αέριο (στο σπτρέυ πάνω αναγράφει και για ως -50 βαθμούς)

έχω κερδίσει κ μερικά mhz σε οριακό σημείο όταν αργότερα έψυχα με τέτοιο σπρέυ το radiator του w/c ή το condenser του phase...

τι είπε ο τεράστιος τώρα...:D λοιπόν θα το κάνω και εγώ και αλίμονο αν δεν πάρω κάνα mhz

ο clocker τέχνας κατεργάζεται :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ramolimento [Σήμερα, στις 03:47]

"τραβα παρε"?...Αυτος ειναι ο δικος σεβασμος? Πως κανεις κυρηγμα σεβασμου οταν εσυ ο ιδιος αντιμετωπιζεις με τετοιον τροπο τους συμφοριτες σου?

Απο που διαπιστωσες οτι δε θελω νορμαλ απαντησεις? Διερωτηθηκα απλως αφου και το ενα και το αλλο φυσανε, που ειναι η διαφορα. Κι εσυ βρηκες ευκαιρια... Δε θελω να πεσω στη παγιδα σου για δημιουργια ακομα περισσοτερο εντασης, αλλα εισαι πολυ προκλητικος.Mε τετοια flamίστικη συμπεριφορα που εχεις λογικο ειναι να σου θυμιζω καποιον απ τους πολλους που προφανως θα ενεπλεξες σε φασαρια με τον ιδιο προβοκατορικο τροπο:dots:

το τραβα παρε δεν ηταν προστακτικη αλλα παροτρυνση προς τη σωστη κατ εμε λυση.δεν δημιουργω εγω την ενταση.αλλα βλεπω οτι παρ ολες τις απαντησεις οτι καλυτερα blower παρα σπρεη επιμενεις να ψειριζεις το θεμα κι αλλο με απαντησεις του στυλ πεταει χρυσοσκονη και σφυριζει.

για το αν ειμαι προκλητικος ή οτιδηποτε προβλημα εχεις πμ σε μενα ή και στη Δ.Ο.

τοσες σελιδες θεμα για να αποφασισεις εαν το σπρεη κανει καλο ή οχι................απο τη στιγμη που τοσοι σου λενε οτι δεν παιζει προβλημα με το υγρο που εκλυει καμια φορα και συ ακομα το θεωρεις επικινδυνο βρες ΑΛΛΗ λυση........εαν ψαξεις λοιπον σε αλλα θεματα το Blower ειναι η νουμερο1.μετα μπορεις να παρεις ηλεκτρικη σκουπα και πινελο.αλλιως βαλε φιλτρα....σαν τελικη λυση βαλε το πισι σε αεροστεγη θαλαμο.

τελος απο τον προκλητικο προβοκρατορα.εαν θες στειλε με στα κουφονησια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.