Jump to content



σε ευχαριστω microsoft ΕΛΛΑΣ


def

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jpavly

Αποφασίσαμε να ξεθάψουμε μία απάντηση από 2-5-2007... because?

Αρχική απάντηση από def

σημερα μουρθε ενα μυνημα μετα απο 5 μηνες απο την ολλανδικη εταιρια οτι τα vista μου τα στειλανε,και οτι θα τα παραλαβω εντος 3 εβδομαδων:confused: ,και η φαση ειναι αυτη ηρθαν σε επαφη με την Microsoft hellas,και τους ενημερωσαν οι ανθρωποι απο δω οτι μου τα στειλανε.Εγω για καλο και για κακο εστειλα ενα mail ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και τους ενημερωσα για το μυνημα και οτι ειμαι στην διαθεση να τους τα στειλλω πισω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [02-05-2007 10:57]

θυμαστε καποτε που σας ειχα πει οτι περιμενα την αναβαθμηση των vista,λιοπον υπηρχε παρα πολυ μεγαλη καθυστερηση,μμετα απο καποια προβληματα με την moduslink, ενω ειχα πληρωσει στις 22-1-2007 μουστειλαν ενα Mail και μου ειπαν οτι δεν ειχα πληρωσει και οτι η παραγγελεια μου ακυρωθηκε,τους εξηγησα οτι τον υπολογιστη τον χρησοιμοποιω για εργασοθεραπεια και οτι μου ειναι απαραιτητος σε καθημερινη βαση μετα απο αυτο πριν απο λιγες μερες,απευθηνθηκα στην microsoft hellas,μιλησα με τον προισταμενο ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ,και ο ανθρωπος εκανε τα αδυνατα δυνατα για να με βοηθησει,να σας πω οτι το πακετο αναβαθμησης ηταν τα vista premium 32,και σημερα το πρωι μου στειλε παιδια ακουστε ΤΑ VISTA ULTIMATE ΕΛΛΗΝΙΚΑ AYTA ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 540ΕΥΡΟ

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=58&product=933708

:jump: :jump: :jump: :jump: :worship: :worship: :worship: :worship:

540 euro κοστιζουν??? :blink: :blink: .

Κάλα τι κάνουν και κοστίζουν τοσο?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.