Jump to content



σε ευχαριστω microsoft ΕΛΛΑΣ


def

Recommended Posts

θυμαστε καποτε που σας ειχα πει οτι περιμενα την αναβαθμηση των vista,λιοπον υπηρχε παρα πολυ μεγαλη καθυστερηση,μμετα απο καποια προβληματα με την moduslink, ενω ειχα πληρωσει στις 22-1-2007 μουστειλαν ενα Mail και μου ειπαν οτι δεν ειχα πληρωσει και οτι η παραγγελεια μου ακυρωθηκε,τους εξηγησα οτι τον υπολογιστη τον χρησοιμοποιω για εργασοθεραπεια και οτι μου ειναι απαραιτητος σε καθημερινη βαση μετα απο αυτο πριν απο λιγες μερες,απευθηνθηκα στην microsoft hellas,μιλησα με τον προισταμενο ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ,και ο ανθρωπος εκανε τα αδυνατα δυνατα για να με βοηθησει,να σας πω οτι το πακετο αναβαθμησης ηταν τα vista premium 32,και σημερα το πρωι μου στειλε παιδια ακουστε ΤΑ VISTA ULTIMATE ΕΛΛΗΝΙΚΑ AYTA ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 540ΕΥΡΟ

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=58&product=933708

:jump: :jump: :jump: :jump: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgesod

Καλά μην τους προσκυνάς κιόλας

κατσε φιλε μου ξερεις πολλους να το κανουν?:)

Link to comment
Share on other sites

ξέρω το MSDNA που έχει δώσει στο κορίτσι μου 4χ Win xp pro 32/64 bit και 2χ Vista business :p

πάντως καλή η κίνηση αλλά το θέμα είναι η ταλαιπωρία την οποία κάποιοι την κοστολογούν παραπάνω και απο 500 ευρώ!

(προσωπικά δε το κάνω :p)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη κιολας αλλα γιατι μονο να λεμε τα κακα πραγματα που μας συμβαινουν απο εταιριες ,δεν θα πρεπε αυτες τις κινησης να τις χειροκροτουμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 12:31]

συγνωμη κιολας αλλα γιατι μονο να λεμε τα κακα πραγματα που μας συμβαινουν απο εταιριες ,δεν θα πρεπε αυτες τις κινησης να τις χειροκροτουμε?

Ένα μπράβο στην MS Hellas!! Ασχέτως που κατεβάζουμε καντήλια :p μου άρεσε το γεγονός που ΠΙΑ και στα παραρτήματα των εταιρειών στην χώρα μας αρχίζουν και μας συμπεριφέρονται έστω με προβλήματα και καθυστερήσεις σαν καταναλωτές και όχι σαν μπούγιο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Μπράβο τους και από μένα. Def, περιμένουμε εντυπώσεις ε?? :D :D

πανε σφαιρα τα 64bit

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 12:54]

πανε σφαιρα τα 64bit

Σοβαρα?

Εγω χθες βαριομουνα σε απελπιστικο βαθμο και ξανα-περασα (την πρωτη φορα που τα εκανα install, αντεξα μονο 3 μερες πριν τα σβησω) τα 32bit σε ενα partition και μου φανηκαν απελπιστικα αργα για φρεσκο-βαλμενο λειτουργικο. Ειδικα σε boot time. Εφαρμογες δεν ετρεξα, λιγο με το speech recognition επαιζα και περνουσε η ωρα :p

Εχει δει κανεις αλλος διαφορα 32-64bit?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Σοβαρα?

Εγω χθες βαριομουνα σε απελπιστικο βαθμο και ξανα-περασα (την πρωτη φορα που τα εκανα install, αντεξα μονο 3 μερες πριν τα σβησω) τα 32bit σε ενα partition και μου φανηκαν απελπιστικα αργα για φρεσκο-βαλμενο λειτουργικο. Ειδικα σε boot time. Εφαρμογες δεν ετρεξα, λιγο με το speech recognition επαιζα και περνουσε η ωρα :p

Εχει δει κανεις αλλος διαφορα 32-64bit?

Σωλονα θα σου πω ενα παραδειγμα,εχω την ultra logitech καμερα,την εγκατασταση στα 32βιτ vista την εφτιαχνε σε 7 λεπτα τωρα σε 3

Link to comment
Share on other sites

Την ΜΣ την κατακρίνουμε για τον τρόπο που έχει κατακλήσει τα πάντα...

Λογικό είναι αφού υπάρχει ανταγωνισμός...

Τώρα το ότι είναι επαγγελματίες με πολύ σωστή πολιτική στο τρόπο προώθησης των προϊόντων της αυτό είναι κάτι που το ξέρουν και το κάνουν καλά....αρκετά καλά!

Δεν παύει να είναι ένα λειτουργικό όμως με αδυναμίες στην σταθερότητα, πλεονεκτήματα στην χρήστικότητα και με πολύ μεγάλη προσοχή στο promotion των προϊόντων της.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

σημερα μουρθε ενα μυνημα μετα απο 5 μηνες απο την ολλανδικη εταιρια οτι τα vista μου τα στειλανε,και οτι θα τα παραλαβω εντος 3 εβδομαδων:confused: ,και η φαση ειναι αυτη ηρθαν σε επαφη με την Microsoft hellas,και τους ενημερωσαν οι ανθρωποι απο δω οτι μου τα στειλανε.Εγω για καλο και για κακο εστειλα ενα mail ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και τους ενημερωσα για το μυνημα και οτι ειμαι στην διαθεση να τους τα στειλλω πισω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

σημερα μουρθε ενα μυνημα μετα απο 5 μηνες απο την ολλανδικη εταιρια οτι τα vista μου τα στειλανε,και οτι θα τα παραλαβω εντος 3 εβδομαδων:confused: ,και η φαση ειναι αυτη ηρθαν σε επαφη με την Microsoft hellas,και τους ενημερωσαν οι ανθρωποι απο δω οτι μου τα στειλανε.Εγω για καλο και για κακο εστειλα ενα mail ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και τους ενημερωσα για το μυνημα και οτι ειμαι στην διαθεση να τους τα στειλλω πισω

Ωραιος

:T:

Link to comment
Share on other sites

πανε σφαιρα τα 64bit

Σφαίρα σε σχέση με τι? Τρέχουν πιο γρήγορα τα προγράμματα? Όχι. Boot-άρουν πιο γρήγορα? Όχι. Παίζεις πιο γρήγορα παιχνίδια? Όχι. (Το πιιθανότερο είναι να μην τρέχει τίποτα). Τώρα αν εννοείς ότι πάει σφαίρα το surfing με τον explorer, Οk, grats.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.