Jump to content


Nik92 all the way


nik92

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nik92

μν το λες για πλακα, μια 9βολτη μπαταρια χρειάζεσε μονο ... ξέρω ξέρω :spam::spam:

Δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες. Εγω μια πλακα εκανα μονο. Αν σε πειραξε, να το αλλαξω δεν εχω κανενα προβλημα.

Οχι, θα το σβησω.

Link to comment
Share on other sites

INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL :p:p:p:p:p INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL:P :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 10:01]

INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL :p:p:p:p:p INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL INTEL:P :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

+1

Link to comment
Share on other sites

"Σημερα ειχα παει στο πλαισιο για RMA μητρικης και μνημες"

για ΡΜΑ πηγε

ΥΓ και μαλλον πρεπει να τραβάω και εγώ σιγα σιγα για μοβο ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nik92

"Σημερα ειχα παει στο πλαισιο για RMA μητρικης και μνημες"

για ΡΜΑ πηγε

ΥΓ και μαλλον πρεπει να τραβάω και εγώ σιγα σιγα για μοβο ...

Αρχηγέ, επειδή έχω βαρεθεί να σε κυνηγάω, στο επόμενο άστοχο post έχεις φύγει για μερικές μερούλες και τα posts που τόσο πολύ προσπαθείς να ανεβάσεις θα μειωθούν καμιά 100άρα.

Consider yourself warned.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από damasta [Χθες, στις 20:11]

γιατί πιστεύεις ότι είναι καλύτερες?

γιατι καθεσε κοτα στν οθονη. Μν χαλασεις τα ματια σου ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nik92 [Σήμερα, στις 14:52]

γιατι καθεσε κοτα στν οθονη. Μν χαλασεις τα ματια σου ....

μπα έχουνε συνηθήσει τα μάτια μου :toomuchne , αμα την βάλω πιο μακριά μπορει να χαλάσουν :confused: (just kidding!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.