Jump to content



ΖΗΤΗΤΑΙ ΑΜ2 επεξεργαστης 90nm


papatsonis

Recommended Posts

Όποιος καλος άνθρωπος απο Πατρα εχει επεξεργαστη AM2 Sempron/A64/X2 στα 90nm (και καλυτερα F2 stepping) ΚΑΙ λιγο ΧΡΟΝΟ σημερα ,ας μου κανει ενα πμ , γιατι θελω μεγαλη εξυπηρετηση και θα του χρωσταω χαρη :flower:

Link to comment
Share on other sites

.. που έμπλεξες με AMD... :p

εμπλεξα δε λες τπτ :p , το Hot flash δε δουλεψε τελικα ;/ , οποτε keep seeking AM2 επεξεργαστη να μπει για 5 λεπτα στη μητρικη να φλασαρω bios ;/

υ.γ.> εχω πολυ περιεργεια να δω τι μλκια θα μου πουν αυριο στο eshop οταν τους παω τη μητρικη πισω επειδη ηρθε με bios 9 αυγουστου 2006... και φυσικα δεν κανει boot με brisbane (wtf .. απο το κελαρι την ξεθαψαν....??)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 12:23]

εμπλεξα δε λες τπτ :p , το Hot flash δε δουλεψε τελικα ;/ , οποτε keep seeking AM2 επεξεργαστη να μπει για 5 λεπτα στη μητρικη να φλασαρω bios ;/

υ.γ.> εχω πολυ περιεργεια να δω τι μλκια θα μου πουν αυριο στο eshop οταν τους παω τη μητρικη πισω επειδη ηρθε με bios 9 αυγουστου 2006... και φυσικα δεν κανει boot με brisbane (wtf .. απο το κελαρι την ξεθαψαν....??)

Ρε μπας και σοu έδωσαν κανένα παλιό τους RMA ???:D

Link to comment
Share on other sites

Για μια τελευταια φορα , θα θερμοπαρακαλεσω οποιον εχει επεξεργαστη AM2 , ειναι απο Πάτρα , και εχει λιγο χρονο ελευθερο να μου κανει πμ .Θέλω να του φερω τη μητρικη , να βαλει πανω τον δικο του για 5 λεπτα για να κανω το update .:weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.