Jump to content



Αντιπαρασιτικό Φίλτρο από 4 kHz έως 2,2 MHz


geobest

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους,

θα ήθελα την βοηθειά σας ,

Ψάχνω μια μπρίζα με Αντιπαρασιτικό Φίλτρο από 4 kHz έως 2,2 MHz , βρίσκω κάτι παρόμοιο της Central http://www.central-telecom.gr/prod_disp.php?ID=91-71-400〈=gr αλλά είναι από 100 kHz έως 1 MHz .

Ξέρει κάποιος κάτι άλλο που να είναι στα όρια που ζητάω εγώ ?

Σας Ευχαριστώ προκαταβολικά

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρεις δε νομίζω οτι θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο να φτιάξεις... Γιατί για να βρεις ακριβώς στις συχνότητες που θες κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται. Εκτός αν είναι γενικά προβληματικές αυτές οι συχνότητες...

edit: Να θεωρήσω δεδομένο οτι ψάχτηκες σε Κατουμά, Ακτίνιο και όλα αυτά που έχετε στην πρωτεύουσα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 08:12]

Αν δεν βρεις δε νομίζω οτι θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο να φτιάξεις... Γιατί για να βρεις ακριβώς στις συχνότητες που θες κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται. Εκτός αν είναι γενικά προβληματικές αυτές οι συχνότητες...

edit: Να θεωρήσω δεδομένο οτι ψάχτηκες σε Κατουμά, Ακτίνιο και όλα αυτά που έχετε στην πρωτεύουσα;

τι εννοείς δεν θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο να το φτιάξεις ???

μπορείς να δώσεις περισότερες πλήροφορίες ?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όχι αλλά φαντάζομαι οτι όλο και κάποιο κυκλωματάκι θα βρεις σε κάποιο τεύχος του "Ελέκτορ". Γιατί δεν απευθύνεσαι σε κάποιο από τα καταστήματα που ανέφερα πιο πάνω; Θα ξέρουν να σου πουν κάτι φαντάζομαι, άσε που μπορεί να βρεις και έτοιμο. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι φίλε μου και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

λοιπών μίλησα με Ράδιο Κατουμά,Ακτίνιο,Ενα στην Ηλιούπολη,Κωνσταντακάτο και κανα δυό ακομα.

Κάποιοι από αυτούς δεν έχουν τίποτα κάποιοι έχουν πολύμπριζα με αντιπαρασιτικό φίλτρο αλλά από 100 KHz έως 1 MHz.

Μέχρι τώρα δεν έχω βρεί κατι που να είναι πιο κοντά στις προφιαγραφές που θέλω.

Έχω μιλήσει και με ΚΑΥΚΑ και περιμένω να το δούν και να με πάρουν τηλέφωνο.

Αυτά για την ώρα

Φιλικά

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.