Jump to content


HEEEELLLLPPP!!!!! Mε windows ΧP


A-T

Recommended Posts

Exω το εξισης προβλημα που προεκυψε σημερα. Ανοιγω τον Υπολογιστη παταω συνδεση στο ιντερνετ (adsl εχω) μπαινει κανονικα. Μετα βγαινω. Μετα προσπαθω να ξαναμπω περιμενω περιμενω περιμενω τιποτα. Σαν σφαλμα μου βγαζει οτι δεν επικοινωνει μαζι μου ο κεντρικος Η/Υ και κατι τετοια. Απο οτι καταλαβατε στο ιντερνετ μπορω να μπω μονο αν κανω επανεκιννηση και μονο μια φορα, αν αποσυνδεθω δεν ξαναμπαινει. Το προβλημα δεν σταματαει εδω. Παταω Control - Alt - Delete και μου βγαζει το παραθυρο που πρεπει χωρις την δυνατοτητα να επιλεξω εφαρμογες-διεργασιες-δικτυο (μπαινει μονο του στις διεργασιες), ουτε καν οκ και ακυρωση δεν βγαζει. Εχω δοκιμασει με το Nod 32, to AVG, me antispawyre για ιους αλλα τιποτα το προβλημα συνεχιζεται. Ξερει κανεις τι φταιει???

Το λειτουργικο μου ειναι τα XP SP2.

Α!! και κατι αλλο επειδη εχω και τα vista στον σκληρο με αυτα ομως λειτουργουν ολα σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.