Jump to content



Σετ πληκτρολογίου-mouse


deninho

Recommended Posts

Παίδες, προτείνετε κάποιο καλό σετ ασύρματου πληκτρολογίου και mouse, με κόστος κάτω από 100 (βασικά να έχει όσο γίνεται καλύτερο λόγο τιμής/απόδοσης), γτ τα υπάρχοντα, ξαφνικά ( :innocent: ) άρχισαν να μου κάνουν κόλπα

Thanx in advance :)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Τα laser mice δουλεύουν σε όλες τις επιφάνειες; Επίσης το συγκεκριμένο της MS, βγαίνει και σε μαύρο χρώμα;

Αν η απάντηση και στα δύο είναι ναι, μάλλον έφυγα να το πάρω :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Χθες, στις 12:58]

Χμμμ... Τα laser mice δουλεύουν σε όλες τις επιφάνειες; Επίσης το συγκεκριμένο της MS, βγαίνει και σε μαύρο χρώμα;

Αν η απάντηση και στα δύο είναι ναι, μάλλον έφυγα να το πάρω :D

χμμμ για το χρώμα δεν είμαι σίγουρος....αλλα για το ΄το δουλευι σε ΟΛΕΣ τις επιφανειες χωρίς pad και βλακείες ειμαι 1000% σιγουρος.

Ειναι τουμπανο το σετακι:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως στα μισά λεφτά ή είναι το v1? (γτ στο λινκ του κάπταιν βλέπω να λέει v2. το GR δε με νοιάζει, ξέρω πλέον, που βρίσκονται τα κουμπιά :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [12-05-2007 10:58]

Χμμμ... Τα laser mice δουλεύουν σε όλες τις επιφάνειες; Επίσης το συγκεκριμένο της MS, βγαίνει και σε μαύρο χρώμα;

Αν η απάντηση και στα δύο είναι ναι, μάλλον έφυγα να το πάρω :D

Κάτσε εκεί που είσαι!

Πάνω σε κρύσταλο δεν δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από manimani

δες και αυτο

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.575615

το πηρα προχτες, ειναι πολυ καλο και το εχει στα μισα λεφτα απο τα αλλα καταστηματα...

Eιναι dsp γι αυτο ειναι φτηνοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αυτο και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος...

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=89&product=802425

Το πληκτρολογιο ειναι τελειο 10/10

Το ποντικι ειναι καλο αλλα οχι τελειο...8/10

Αν εισαι gamer δεν ειναι και οτι καλυτερο αυτο το σετακι... για μενα που παιζω 1 game καθε 3 μηνες ειναι μια χαρα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.