Jump to content



Αγορα οθονης plz help


Mercenary

Recommended Posts

Αν διαβάσεις λίγο στην κατηγορία "οθόνες" υπάρχουν πάρα πολλά σχετικά και ενδιαφέροντα threads για την αγορά οθόνης 19-20 ιντσών.... Είχα και εγώ παλιά την ίδια ανάγκη και σε πληροφορώ ότι υπάρχουν πολλές απαντήσεις στις μάλλον πολλές ερωτήσεις που πιθανόν να έχεις (πχ κάνει για games?, αξίζει το WIDE?, υπάρχει 0 πιξελ εγγύηση στις 20ιντσες? από χρώματα τι λέει? κτλ)... Πρέπει να δεις τις ανάγκες σου πρώτα και να το budget που διαθέτεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Αν διαβάσεις λίγο στην κατηγορία "οθόνες" υπάρχουν πάρα πολλά σχετικά και ενδιαφέροντα threads για την αγορά οθόνης 19-20 ιντσών.... Είχα και εγώ παλιά την ίδια ανάγκη και σε πληροφορώ ότι υπάρχουν πολλές απαντήσεις στις μάλλον πολλές ερωτήσεις που πιθανόν να έχεις (πχ κάνει για games?, αξίζει το WIDE?, υπάρχει 0 πιξελ εγγύηση στις 20ιντσες? από χρώματα τι λέει? κτλ)... Πρέπει να δεις τις ανάγκες σου πρώτα και να το budget που διαθέτεις...

Kοιτα φιλε μου εγο το υπολογιζω στα 300 ευρο και εχω δει την LG 1982 19 ιντσες και μου φενεται καλη. Βασικα οπος το κοβω 20 ιντσες δεν αξιζει και ιδικα για games

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.