Jump to content



Βοήθεια για BF2 Booster Pack Bundle...


perp

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος τι παίζει με αυτό το Booster Pack Bundle για το Battlefield2?

Στο ιντερνετ είδα ότι είναι κάτι σαν expansion στο original game και ότι προσφέρει κάποιους χάρτες παραπάνω στους ήδη υπάρχοντες... + Euro Force & Armored Fury

Βασικά πήγα να παίξω για πρώτη φορά "Operation Harvest" και "Operation Road Range" και ο σερβερ μου λέει ότι πρέπει να το αγοράσω και να το εγκαταστήσω. Κατέβασα το EA link αλλά εκεί τα πουλάει ξεχωριστά μέσω downloading 10+10 περίπου, ενώ εδώ τα βρήκα μαζί και σε τσάμπα τιμή...

Στο skroutz δεν το βρήκα πουθενά retail, γνωρίζει κάνενας που μπορώ να το βρώ? Γιατί θα προτιμούσα να το αγοράσω σε retail και όχι σε downloaded μορφή...

Μπορεί κάποιος να πεί 2 κουβέντες παραπάνω? Αξίζει όντως? Εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα απλά είναι τα add-ons του παιχνιδιού και τίποτα άλλο.’μα σε ενδιαφέρει αγορασέ το

Απλα να ξέρεις ότι οι περισσότεροι servers τρέχουν πίστες απο το BF2 και to BF2:Special Forces καθώς επίσης και απο αυτά τα παιχνίδια βγαίνουν οι χάρτες για τα matches σε virtual πρωταθλήματα.Oι server που χρησιμοποιούν χάρτες απο τα Addons είναι λίγοι

Enjoy ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κατεβασει τα δυο map αυτα καθως και το special forces μεσω του ea downloader...αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...ξαναγυρισα στα γνωστα map..

βεβαια στο special forces εχει μερικες καλες πιστες...που μου αρεσαν οπως το Warlord και το Ghost Town...

http://www.totalbf2.com/

Link to comment
Share on other sites

@Kokolikos

Καλά ναι και εγώ δεν βρήκα πληθώρα servers που να τρέχουν αυτους τους χάρτες... ευχαριστώ για τις πληροφορίες.... απλά διάβασα αρκετά κολακευτικά σχόλια σε ξένα fora για τους εν λόγω χάρτες, τις επιλογές, τα όπλα κτλ και λέω να αποκτήσω άποψη και "θέμα"....

Το πρόβλημα είναι πώς το αποκτάει κανείς, σε τί μορφή και από πού.... αφού από την μία βλέπω ότι υπάρχουν αρκετά προβλήματα με την εγγραφή στην ΕΑ games έαν το πάρεις σε DVD αλλά από την άλλη 20 μου φαίνονται πολλά για add-on αν το κάνεις downloading από την EA.

Πάντως έχω δει αρκετούς Έλληνες να έχουν ασχοληθεί/παίξει με το συγκεκριμένο add-on ... κανείς άλλος labίτης?

EDIT: To post αυτό γραφόταν πριν την απάντηση του gbak. Ευχαριστώ για τiς info.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.