Jump to content



antec 900+water cooling


boom123

Recommended Posts

κοιτώντας τι έκανε κάποιος εδώ

είπα να το δοκιμάσω...

1) ψυγείο

2) αντλία

3) τανκ

θα ήθελα να ψύξω μόνο τον επεξεργαστή...η συγκεκριμένη αντλία (προτιμήθηκε λόγω διαστάσεων) θα κάνει δουλειά? μιας και μέρος του ψυγέιου δεν θα ψύχεται...

edit: Ας το μεταφέρει κάποιος στo water-cooling

Link to comment
Share on other sites

Η αντλία είναι μια από τις καλύτερες στην αγορά για w/c

Αν σκοπεύεις να βάλεις το ψυγείο στην ιδία θέση δες αν σε παίρνει να πάρεις το λίγο πιο χοντρό για να έχεις λίγο καλητερι απόδοση γιατί έτσι και αλιος με ένα fanaki θα το έχεις

Link to comment
Share on other sites

Το ψυγέιο εκεί σκέφτομαι να το βάλω, ίσως με παίρνει να πάρω το αυτό πιο χοντρό δεν πάει θα προεξέχει μετά και θα είναι αντιαισθητικό...

Αυτό που θα ήθελα να ρωτίσω είναι αν υπάρχει αντλία μαζί με τανκ που να χςράει σε θέση 5,25" κάτι σαν και αυτό

...

Link to comment
Share on other sites

Ρε άνθρωπε εσυ τι λες να μην χρειαστώ?

Απλά μου φάνηκε άκυρο το ποστ επειδή εγω ρωτούσα για την αντλία...

anyway

αν κάποιος έχει κάτι υπόψιν για την Swifttech ας πει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγόρι θα με τρελάνεις, το thread σου λέει "antec 900+water cooling"

Και στην αρχή ρωτάς για 3 Parts. Λογικό είναι να υπάρχει και cpu block, αλλά εγώ φταίω που ασχολούμαι. Αύριο καθαρίζω το thread από τις ακυρότητές μου και με την ευχή μου να φτιάξεις ένα ωραίο ποτιστικό σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.