Jump to content



δεν ακουγονται τα ακουστικα μου


def

Recommended Posts

εχω την καρτα ηχου X-FI FATALATY και συνδεω τα ακουστικα μου στο πανελ της καρτας

αφου ρυθμισω μεσα απο το πανελ της X-FI την αυτοματι ενεργοποιηση των ακουστικων μολις βαλω το βυσμα αλλα δυστηχως τιποτε:( εχω εγκατεστημενα τα VISTA ULTIMATE 64

ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γιατί είσαι def (κουφός) :p

Λοιπόν, θα πας στο εικονίδιο κάτω δεξιά με το μεγαφωνάκι και θα πατήσεις δεξί κλικ -> Playback Devices

Εκεί θα πρέπει να σου βγάλει μια λίστα με τις εξόδους σου. Δες αν έχει ακουστικά, κι αν είναι ενεργοποιημένα.

Μπορεί να έχει (κι άλλο) bug ο driver της X-Fi και να μη δουλεύει σωστά η ενεργοποίηση.

Επίσης, σιγουρέψου ότι όλα τα καλώδια πατάνε καλά, γιατί το εξωτερικό βύσμα της X-Fi αν δεν κουμπώσει 100%, κάνει διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

τα καλοδια πατανε καλα ολα,στο εικονιδιο με το μεγαφωνακι στο δεξι κλικ που κανω για

playback devise ΔΕΝ εχει ακουστικα:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Yπομονή για καινούριους drivers... Ρίξε και μιά ματιά στο forum της creative μήπως κι έχει κάποια λύση ή άσε εσύ ερώτηση. Απαντάνε συνήθως εντός ημέρας :)

οκ σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.