Jump to content



Super πρόβλημα με battlefield 2142


michailovits

Recommended Posts

Παιδιά,πάω να μπω στο bf και όλοι οι φίλοι μου έχουν διαγραφοί μαγικά!!!Παράξενω.

Δεν περνάει ούτε ενα λεπτό με πέρνει τηλ.ενας φίλος και μου λέει πως έχει το ίδιο πρόβλημα αλλα δεν πειτάζει, μου έστειλε friend request και ολα οκ απο οτι είπαμε.Αμ δε.

Το friend request του δεν μου ήρθε.ου έστειλα κ εγω, αλλα ούτε το δικό μου πήγε.

Το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα??Τι θα κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

αρχικα θα κανουμε υπομονη και θα δοκιμασουμε να φορτωσουμε παλι το game μετα απο λιγη ωρα,μηπως εχει φαει κανα κολημα...

αρκετες φορες το εχω παρατηρησει και εγω να λειπει η μπαρα με τα buddies μου..συνηθως μετα απο ενα restart του παιχνιδιου επανερχεται...

αν δεν επανελθει,ποσταρουμε στο ηδη υπαρχον θεμα για το BF 2142 και δεν ανοιγουμε καθε λιγο και ενα αλλο..να εισαι σιγουρος οτι και εκει θα δειξουμε την ιδια προθυμια να σε βοηθησουμε:hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.