Jump to content



Πρόβλημα με firefox


michailovits

Recommended Posts

Έκανα φορματ μιας και άλαξα pc (πρέπει να αλλάξω και την υπογραφή μου) και πέρασα κανονικά τον mozilla firefox 2.0.0.4

Αλλα παρα το γεγονός οτι στην εγκατάσταση αντι να λέει τα next close cancel,back κτλ, είχε αλαμπορνέζικα γράμματα.Και συγκεκριμένα κάτι ερωτιματκά.

Δεν το θεώρισα πρόβλημα γιατι αν και πρότι φορα που το παθένω τα άλλα προγράμματα που πέρασα με τον ίδιο τρόπο δεν είχαν κανένα πρόβλημα.

Ο mozilla όμως δεν λέει να εκκινήσει!

Πατάω διπλο κλικ βγένει για κλάσματα δευτερολέπτου η κλεψ΄΄ιδρα που σιμένει πως φορτώνει και μετά τίποτα.Όλα καλά κ ωραία αλλα σαν να μη πίραξα τίποτα στο firefox .δεν λέει να ξεκιν΄λησει και μπένω τώρα με ie6!Δεν θέλω opera.

Παρακαλώ βοη΄θήστε με και πείτε μου κανέναν άλλον καλό browser εκτος απο τον Opera

edit- ούτε με safe mode μπάινει και τα γράματα τα αλαμπουρνέζικα τα έφτιαξα κατεβάζοντας την αγγλική έκδοση του.Αλλα το πρόβλημα παραμένει και θα τρελαθώ στο τελος.

Μεχρι και σε φορματ θα φτάσω ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.