Jump to content



Sony DSC-T100 Black (8.0 MP) ή κάτι άλλο?


Recommended Posts

Λοιπον παιδες.Αυριο με το καλο αφου ξυπνήσω λεω να παω μια βολτα απο το πλαισιο και το media market για αναζητηση ψηφιακης!Εχω καταληξει βασικα στη sony t100 αλλα θα ηθελα και εσεις να μου πειτε τη γνωμη σας.Αξίζει τα λεφτα της?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 00:13]

Αν θελεις οτι καλυτερο στην κατηγορια της ( ultra compact ) ναι. αν με τα ιδια λεφτα κοιτας και αλλες κατηγοριες οχι

Επειδη δν εχω ιδεα απο φωτογραφικες μπορεις να μου πεις τι ακριβως ειναι η ultra compact?

Link to comment
Share on other sites

μηχανη με πολυ μικρο μεγεθος σωματος.

εν ολιγοις αν θες οτι καλυτερο με την προυποθεση να μεταφερεται πολυ ευκολα αυτη ειναι η μηχανη που ψαχνεις. Αν τωρα δε σε πειραζει το μεγεθος και πας και σε πιο ογκωδες μηχανη με αυτα τα χρηματα βρισκεις καλυτερη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 01:00]

μηχανη με πολυ μικρο μεγεθος σωματος.

εν ολιγοις αν θες οτι καλυτερο και να μεταφερεται οσο πιο ευκολα αυτη ειναι η μηχανη που ψαχνεις. Αν τωρα δε σε πειραζει το μεγεθος και πας και σε πιο ογκωδεις μηχανες με αυτα τα χρηματα βρισκεις καλυτερη

Ακριβως αυτο θελω.Ομορφη φωτογραφικη και μικρη για να μπορω να τη μεταφερω ευκολα.Διακοπες και φωτογραφιες!Δε τη θελω για επαγγελματικη χρηση.Αυριο δλδ θα την τσεπωσω απ'ο,τι μου φαινεται.

Να'σαι καλα φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο την πλευρά μου φίλε μου έχω να σου προτείνω τα παρακάτω μοντέλα.Η μεγαλύτερη διαφορά τους είναι στα pixels (Sony=8MP-Olympus=7.1MP).;) ;) ;) ;) ;)

Sony Cybershot DSC-W90

και

Olympus mju 780

Διάβασε λίγο τα χαρακτηριστικά και επέλεξε σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά που καλύπτουν τις απαιτήσεις σου.;) ;) ;) ;)

Προσοπική άποψη πάντα......:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.