Jump to content



Επιλογη PDA...


greekfragma

Recommended Posts

καλησπερες λαμπουκοι.

επειδη απο pda κατεχω μονο τα βασικα........οποιος σκληροπυρηνικος χρηστης υπαρχει ας βοηθησει.

ψαχνω ενα pda οσο το δυνατον μικροτερο με γραφιδα.λειτουργικο απαραιτητως WM 5 ή 6.

η χρηση του θα ειναι κυριως κινητο τηλεφωνο και gps για το αμαξι.εαν δεν εχει gps θα βαλω ενα με μπλεδοντι των 50-70ευρω και θα ησυχασω.

οι λυσεις με qwerty πληκτρολογια δεν μου πολυαρεσουν.προτιμω γραφιδα.

mini usb ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ....καμερα δεν με νοιαζει.εχουμε πλεον ψηφιακη.

τιμη μεχρι 350ευρω..........ας ειναι και μεταχειρισμενο....αλλα οχι και πολυ ξεπερασμενο.

προς το παρον εχω τρελαθει με αυτο

http://www.seeo2.com/product/XdaAtom/template/Product.vm

το μονο κακο δεν υπαρχει υποστηριξη ελλαδα.αυτος που θα μου το δωσει ως μτχ στα 300ευρω το φερε απο χονγκ κονγκ πριν κανα 3μηνο και το χει σε αριστη κατασταση.

μετα κοιταω και τα Qtekια οπως το S200.........τα υπολοιπα αρχιζουν και γινονται παντοφλες.

περιμενω απαντησεις αν γινεται συντομα:D

δεκτες και ΔΟΣΕΙΣ:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σε ενδιαφέρουν 3 πράγματα:

1. CPU

2. Μνήμη

3. Μπαταρία

Το S200 είναι πολύ καλό, αλλά δεν έχει και τον καλύτερο επεξεργαστή. Κατά τα άλλα είναι απροβλημάτιστο κι εδώ κι 1.5 χρόνο δε μου έχει κάνει το παραμικρό.

Το θέμα είναι ότι όσο ανεβαίνεις σε CPU, ανεβαίνεις και σε κόστος...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω εδω και δυο χρονια το qtek 2020i και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος....αρκετα ανθεκτικο και αρκετα γρηγορο....

συμφωνω με το s200 αλλα μικρη οθονη...

Link to comment
Share on other sites

500άρες? Εγώ το είχα πάρει 450 πριν 1.5 χρόνο καινούριο...

Για ρίξε μιά ματιά στο expansys και ψάξε τη να σου κόψουν τιμολόγιο. Δεν πληρώνεις καθόλου το ΦΠΑ, γιατί είναι ενδοκοινοτική συναλλαγή ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

2.4" για gps???

Αρχική απάντηση από Wizard!

Μιά χαρά είναι :) Εγώ δεν το κοιτάω σχεδόν ποτέ άλλωστε. Με το ηχητικό δουλεύω

οπως τα λεει ο wiz.....ουτε γω θα το πολυκοιταω....μονο αμα δεν ξερω την τυφλα μου πριν φτασω στα δυσκολα σημεια για να καταλαβαινω τι παιζει σαν περιοχη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.