Jump to content


Εγγυηση και κινητο lg


morfeas-dsl-

Recommended Posts

Λοιπον εχω εδω και 7-8 μηνες ενα lg ku800 το αναβαθμισμενο chocolate εν ολιγοις. Και τα δυο αυτα κινητα παροτι πολυ καλα απο αποψη εμφανισης και δυνατοτητων δεν ειναι οτι καλυτερο απο αποψη ποιοτητας κατασκευης

Ετσι και το δικο μου, οπως σε πολλους χρηστες, παρουσιασε προβλημα. Σταματησαν τα φωτακια των πληκτρων του να αναβουν. Το πηγα λοιπον στη vodafone και αφου το ειχαν για δεκα μερες ειπαν πως το εφτιαξαν. Το παραλαμβανω και μετα απο την πρωτη κληση που εκανα παλι τα ιδια...

τωρα να κανω τι? να τους το παω για να μου το "ξαναφτιαξουν" ή να ζητησω αντικατασταση

Υγ. τωρα που εγινε service η εγγυηση αναναιωνεται? Μου ειπαν πως οχι και πως ανανεωνεται μονο αν μου δοσουν αλλη συσκευη. Σε καθε περιπτωση εγω τους ζητησα αποδειξη οτι εκαναν service ταδε ημερομηνια για ταδε προβλημα κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.