Jump to content



VERO NOTEBOOK 9037WMTI-1029 TURION ?


lazo

Recommended Posts

καλησπέρα, έχω βρει τον VERO 9037WMTI-1029 TURION σε πολύ καλή τιμή και θέλω να ρωτήσω σχετικά με την αξιοπιστία τους. Ζεσταίνονται; Χαλάνε ευκολα; Επισής με απασχολει τι drivers support έχει.

Ορίστε και τα specs του :

MT-37, 2GHz, Οθόνη 15.4 WXGA Super Glare Black , HDD 80 Gb 5400 rpm 8 Mb Cache, Μνήμη DDR 512 MB, Dvd-Rw 8x Dual & Double Layer, WiFi 802.11, Lan 10/100, Faxmodem 56k, Bluetooth, Usb , Firewire, Μπαταρία Li-Ion , Windows XP Home Ελληνικά,

· Επεξεργαστής: AMD Turion64 ML37 2GHz/1MB L2

· Οθόνη: 15.4 WSXGA+ Super Glare Black με μέγιστη ανάλυση 1200x800 pixels και απεικόνιση 16.7 εκ. χρωμάτων.

· Μνήμη: 512MB DDR

· Σκληρός Δίσκος: 80GB ΑΤΑ-100.

· Οπτικός Δίσκος: DVD-RW DL.

· Floppy Disk: Δεν περιλαμβάνεται.

· Κάρτα γραφικών: VGA ATI Mobility Radeon X700 128 dedicated

· Modem: 56k V.99 data/fax modem.

· Κάρτα δικτύου: 802.11b/g, IEEE 1394.

· Θύρες επικοινωνίας: 1 PCMCIA Type II, 1 x RJ-11 (modem), 1 x RJ-45 (lan), 1 x S-video-out, 1 x speake r/ headphone / line-out, 1 x microphone-in, 1 x IEEE 1394, 4 x USB 2.0.

· Διαστάσεις: 330 (W) x 272 (D) x 31(H) mm.

· Βάρος: 2.8 Kg.

· Μπαταρία: 8-cell Li-Ion, 3 ωρες Αυτονομία - 4.5 ώρες επαναφόρτιση κατά τη χρήση.

· Προεγκατεστημένο λογισμικό: Microsoft Windows XPHome GR,

· Περιεχόμενα Συσκευασίας: Recovery CD, 120W AC-Adapter, Manual.

Εγγύηση 2 έτη

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το 9732 που ειναι σχεδον ιδιο αλλα με 17αρι μονιτορ και την 200Μ σαν καρτα γραφικων.

Στην πραγματικοτητα και τα 2 που εχουμε ειναι msi megabook !

Eχουν εξαιρετικες οθονες, και πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης.(στο δικο μου εχουν βγει και οδηγοι vista απο την msi και τα εχω βαλει.)

Αν το εχεις βρει σε καλη τιμη (οχι πανω απο 500-550ε) τσιμπα το.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 00:19]

http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=650

Aν δεν ψαξεις...

φυσικά και είχα ψάξει και είδα και εγώ την υποστηρίξη αυτή.όπως θα είδες και ο ίδιος έχει οδηγούς Vista όχι για όλες τις συσκευες.

τεσπα ο υπολογιστής έφαγε άκυρο και κινούμαι τώρα για Toshiba ή Lg ή Lenovo...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.