Jump to content



2 Αποριες στο PRO


ennia

Recommended Posts

Εχω 2 αποριες στο PRO 6.

1. Μπορω να παιξω διπλο με ενα gamepad και ενα πληκτρολογιο?

2. Μπορω μεσω νετ να κανω ενημερωση, ή κατι τετοιο, ετσι ωστε να μετακινηθουν οι παιχτες στις νεες τους ομαδες. Ή μηπως χρειαζεται καποιο σχετικο πατσακι?

Link to comment
Share on other sites

nai -oxi

για το όχι κατεβάζεις το πατς από wehellas.tk

τα παλικάρια έχουν κάνει ατελείωτη δουλειά. Αλλά να πω την αλήθεια το εντελώς τελευταίο που είχε λίγη δουλειά παραπάνω δεν το έβαλα. Έβαλα το installable

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι με τα νια-οχι με μπερδεψες..........:jump: για το πατσ βρηκα πληροφοριες....

για την πρωτη ερωτηση η απαντηση σου πια ειναι? εγω προσπαθησα να το βαλω να παιξει διπλο αλλα το πληκτρολογιο δεν διαλεγε ομαδα... ισως να θελει καποιες ρυθμισεις?????

Link to comment
Share on other sites

Για να παίξεις διπλό μέ ένα gamepad και το πληκτρολόγιο πρέπει να πας στα settings και στον player 1 να το αφήσεις κένο (δλδ -- ) και στο player 2 να βάλεις το gamepad.

Εγώ πάντως έτσι το έχω και μπορώ να παίξω διπλό. :)

Edit: Τα settings τα κάνεις πριν μπεις στο game, μεσα στο φάκελο του PES υπάρχει ένα αρχείο που λέγετε Settings.

Link to comment
Share on other sites

με τις ρυθμισεις που μου ειπες............επιλεγω ομαδα με το πληκτρολόγιο και οταν πρεπει να επιλεξω ομαδα με το gamepad δεν κανει τιποτα. Δηλ. στο δευτερο παιχτη δεν μπορω να επιλεξω με κανενα απο τα δυο. τι γινεται τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.