Jump to content



Κάρτα για δυνατούς παίχτες!


jros3e

Recommended Posts

Την εχω ξανα δει την καρτα και μου προξενησε το ενδιαφερον. Κανει αραγε αυτα που λεει ή ειναι μια απλη καρτα δικτυου; Υπαρχει αντιπροσωπος στην Ελλαδα;

Θα περιμενω σχολια γιατι εγω δεν εχω ιδεα περι τινος προκειται.

Link to comment
Share on other sites

"Show off" your network card for once. Let everybody know you've got the competitive advantage with our deadly-looking and efficient heat sink from Thermaltake.

Τσσσσσσσσσσ! Μαγκιά ε?

Τίποτα άλλο νομίζω εκτός από κάτι φανταζί που αμφιβάλω αν προσφέρει κάτι παραπάνω σε εμάς εδώ...Αν δεν κάνει κάτι ο ΟΤΕ και οι άλλοι πάροχοι γενικά μην περιμέντε βελτίωση των pings και κτλ κτλ...

Να αρχίζουμε να βάζουμε phase και στις κάρτες δικτύου.....

:D

Link to comment
Share on other sites

When your health is down, and the Boss is almost dead, your spells will cast with no delays and no hesitation.

Εχουν ScreenShots απο WoW με κατι παραδειγματα σαν την παραπανω προταση.

Αστεια μου φαινονται :S

Lagforge turns into Ironforge as you can now run through the city without stuttering and lurching.

Αυτο και αν ειναι αστειο... Θες Hardware με @@ και οχι αστεια να πετυχεις το απο Lagforge σε Ironforge.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.