Jump to content



Aγορά κινητού τηλεφώνου - μέχρι 150Ε


kreach

Recommended Posts

Γεια σας Labίτες !

Ψάχνω για κινητό μέχρι 150Ε κατά προτίμηση Nokia ή Motorola. Ο λόγος είναι γιατί υπάρχει ρύθμηση όταν ξεκλειδώνει το πληκτρολόγιο να ζητά κωδικό ;)

’λλες εταιρίες προσφέρουν κάτι σχετικό με την Ασφάλεια/Privacy ?

Έχω στο μυαλό μου τα:

MOTOROLA E770V 3G 150E

Motorola L7 149E

MOTOROLA V3 RAZR 130E

Νokia 5200 Light Blue 150E

Nokia 6080 110E

Καμιά άλλη ιδέα?

Με ενδιαφέρει να μην έχει μικρή οθόνη, το μινιμουμ είναι 128 x 160 pixels. καλό θα ήταν να έχει καλή ποιότητα ήχου.

Αυτά !

Link to comment
Share on other sites

Εγω σου προτεινω αυτο της Νοκια http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=958867

Ειναι εξαιρετικό, στιβαρη κατασκευη , καλη ποιότητα ήχου,κάμερα και άλλα καλούδια...!

Δες και ενα ελληνικο review

http://www.myphone.gr/devices/preview-254.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown

πολλα κ750 εχουν προβληματα με το Joystick... γενικα να αποφευγεις το joystick αν δεν ειναι απαραιτητο

μπα δεν νομιζω....εχω ενα κ750 εδω και 1 χρονο και δουλευει αψογα(συνεχια με το joystick ειμαι)...εχει φαει και μερικες τουμπες αλλα οχι και να το παρακανουμε...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach [Σήμερα, στις 13:54]

Παιδιά μάλλον θα πάρω το Motorola L7e To βρήκα 153Ε στην Vodafone στο Χαλάνδρι, αντι 180Ε στο e-shop !

Ευχαριστώ για τις απόψεις σας :)

Πιστεύω πως είναι αρκετά καλό για την τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ισχυει για ολα τα μοτορολα αλλα σε 2-3 που εχω δει αν εισαι στον ηλιο δεν βλεπεις σχεδον τιποτα

εδιτ εχω την εντυπωση πως ενα απο αυτα ειναι αυτο στο λινκ. εμφανισιακα ιδιο ηταν παντως..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.