Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Είναι ζωντανό;

όχι :p Φρούτο είναι, ανήκει στην οικογένεια των αγγουριών :hehe: (kiwano, African cucumber, ή horned melon ονομάζεται)

Τώρα, δεν ξέρω αν όντως είναι τόσο άνοστα αυτά τα φρούτα, όπως αυτό που έφαγα, ή αν φταίει το καρφούρ (μπαγιάτικα, άσχημη παρτίδα ή κάτι άλλο). Υποτίθεται ότι κρατάνε μήνες (χρησιμοποιούνται και για διακόσμηση), αρκεί να μην τα βάλεις στο ψυγείο, αλλά σε μερικές μέρες είχε αρχίσει να χαλάει το εξωτερικό του :/

Link to comment
Share on other sites

μιχαλακοπουλου = καλυτερο κοτοπουλο

+η κοπελια που τα φτιαχνει....:devil:

Ειχα φαει ενα ξερο hotdog πριν 2 χρονια απο κει αλλα για το κοτοπουλο τους παντα ακουγα καλα λογια, μαλλον πρεπει να το δοκιμασω κι εγω, btw το grand ritorno διπλα τι λεει ? :hehe:

Προχθες ειχαμε ενα wii gathering σπιτι μου και ειπαμε να παραγκειλουμε απο dominos.gr λιγο πριν τις 9 για να εχουμε 30% εκπτωση, ε περιμεναμε καμια ωρα χωρις αποτελεσμα, παιρνω τηλεφωνο μου ειπανε οτι παιζει προβλημα με το site οτι το εχουνε παθει κι αλλοι και αμα ξανακανω την παραγγελια απτο τηλεφωνο θα εχω 50% εκπτωση, ε τσιμπησα μια παραδοσιακη custom και μια italian σε μεγαλο μεγεθος με ιταλικη ζυμη(λιγο πιο λεπτη απ'τη παραδοσιακη ), μου αρεσε παρα πολυ η 2η μιας και εχω συνηθισει να παιρνω κατι ακυρες με μοσχαρι + σαλτσα BBQ ή κρεμα γαλακτος μανιταρια και κοτοπουλο, μην ξεχασω και το twisty bread που ειναι all time classic :p

Τσακισα πριν λιγο και 2 τυλιχτα κεμπαμπ απτο "Αναταλιτικο" στην Υμηττου 69 λιγο πριν κλεισουμε, τα ειχα και αχτι γιατι στην λευκωσια σχεδον ολα τα σουβλατζιδικα ειχανε μονο πιτογυρο και αυτο στα 2.80-3.25 ευρω :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα φαει ενα ξερο hotdog πριν 2 χρονια απο κει αλλα για το κοτοπουλο τους παντα ακουγα καλα λογια, μαλλον πρεπει να το δοκιμασω κι εγω, btw το grand ritorno διπλα τι λεει ? :hehe:

Προχθες ειχαμε ενα wii gathering σπιτι μου και ειπαμε να παραγκειλουμε απο dominos.gr λιγο πριν τις 9 για να εχουμε 30% εκπτωση, ε περιμεναμε καμια ωρα χωρις αποτελεσμα, παιρνω τηλεφωνο μου ειπανε οτι παιζει προβλημα με το site οτι το εχουνε παθει κι αλλοι και αμα ξανακανω την παραγγελια απτο τηλεφωνο θα εχω 50% εκπτωση, ε τσιμπησα μια παραδοσιακη custom και μια italian σε μεγαλο μεγεθος με ιταλικη ζυμη(λιγο πιο λεπτη απ'τη παραδοσιακη ), μου αρεσε παρα πολυ η 2η μιας και εχω συνηθισει να παιρνω κατι ακυρες με μοσχαρι + σαλτσα BBQ ή κρεμα γαλακτος μανιταρια και κοτοπουλο, μην ξεχασω και το twisty bread που ειναι all time classic :p

Τσακισα πριν λιγο και 2 τυλιχτα κεμπαμπ απτο "Αναταλιτικο" στην Υμηττου 69 λιγο πριν κλεισουμε, τα ειχα και αχτι γιατι στην λευκωσια σχεδον ολα τα σουβλατζιδικα ειχανε μονο πιτογυρο και αυτο στα 2.80-3.25 ευρω :suicide2:

αν παραγγειλεις απο Dominos και κανουν πανω απο μιση ωρα (η οση σου πουνε στο τηλεφωνο) δεν πληρωνεις τιποτα.

εχει τυχει 2 φορες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.