Jump to content



χαρακτηριστικα stick


Mama Africa

Recommended Posts

απο το λαπτοπ ενος φιλου μου εκανα αναζητηση δικτιων και εβρισκε 3 δικτια χωρισ σεκιουριτι..εμπαινα στο ενα απο αυτα και ειχα σχετικα καλη ταχυτητα γυρω στα 1024..

εγω εχω δεσκτοπ...αν παρω ενα στικακι θα εχω το ιδιο καλες ταχυτητες η οχι?

τι αλλες επιλογες εχς ωστε να να μην πληρωνω οτε αλλα να εχω νετ?μονο το στικακι?

Link to comment
Share on other sites

καταρχας το οτι μπαινεις σε δικτυο αλλου εν αγνοια του γιατι δεν ξερει πως να προστατευθει δεν ειναι ηθικα σωστο.

καταδευτερον το στικακι θα πιανει τις ιδιες ταχυτητες με την εσωτερικη κεραια του λαπτοπ......πιθανον να εχεις λιγο καλυτερο σημα.

τελος δεν εχεις καμια επιλογη ωστε να μην πληρωνεις Οτε ή οποιοδηποτε αλλο παροχο και να εχεις ΝΕΤ.....η μονη σου επιλογη που συνηθως ειναι και προσωρινη ειναι να εκμεταλλευεσαι την γραμμη ασυρματα καποιου αλλου..........αυτο που πετυχες δηλαδη

εμεις δηλαδη που πληρωνουμε ειμαστε χαζοι?υπηρεσια ειναι και καλα κανει και ειναι χρεωσιμη.

εκτος αμα σκεφτεσαι να αρχισουμε ολοι στο επαγγελμα που κανει ο καθενας να μην χρεωνουμε τιποτα......τσαμπα 2 κιλα πατατες στη λαικη....τσαμπα computer με 4πυρηνο....τσαμπα ολα.

Υ.Γ.αλλαξε τον τιτλο σε κατι πιο αντιπροσωπευτικο....π.χ. Ασυρματα Δικτυα/Ταχυτητες/Αξιοπιστια/Χρεωσεις

Link to comment
Share on other sites

εδωσα..αλλα αν μπορεις να με βοηθησεις θα σου ημουν ευγνωμων..αλλωστε δεν ειναι για μενα αλλα για μια φιλη μου..αυτο που λες και εσυ πιο πανω το εχω σκεφτει πολυ καλα και σιμφωνω.. αλλα απο τη στιγμη που ο αλλος εχει το ελευθερο της επιλογης και αποφασιζει οτι θελει να παρει στικακι εγω δεν μπορω να του αλλακσω γνωμη με το ετσι θελω..

επισης επιλογη σου ειναι να απαντησεις η οχι..δεν μπορω εγω να επεμβω και να σου επιβαλλω την αποψη μου..

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα d-link 802.11 b/g.....το πηρα προσφατα σε ενα φιλο.30ευρω αμα θυμαμαι.τρομερη εμβελεια ευκολο στο σεταρισμα.

μην κακοφανει στη φιλη σου ομως εαν εκεινος που σας μοιραζει το ιντερνετ βαλει κανα φιλο του γνωστη να ψαξει γιατι σερνεται καμια φορα (προφανως γιατι θα ρουφατε τη γραμμη) και σας στειλει κανα καλο αρχειακι..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.