Jump to content



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ 7.9 ΤΗΣ ΑΤΙ


VIL

Recommended Posts

Σωστός και εγώ αυτούς έχω και ίδια κάρτα, αλλά φαίνεται άρχισαν τα δύσκολα μάλλον για την AMD-ATI με τον ανταγωνισμό me nvidia και ο AGP δίαυλος πήγε σε δεύτερη ή και τρίτη μοίρα ή και ακόμα πιό πίσω σε προτεραιότητα προκειμένου να προλαβαίνει . :magic:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κάποια στιγμή μοιραία θα αναβαθμίσουμε σε PCI-e τα συστήματα μας.

Προσωπίκα η 1950pro ήταν η τελευταία για μένα αγορά στον τομέα ΑGP, s754, DDR1, κλπ.

Τί oc, τί 400άρες μνήμες, τί ΧΡ120, τι 120άρηδες ανεμιστήρες, τί καινούρια κουτιά, τί, τί ,τί.

Εξωθούμαστε από την αγορά να αναβαθμίσουμε τα συστήματα μας θέλουμε, δε θέλουμε.

Βέβαια θεωρώ επιτυχία οτί με το ίδιο σύστημα προσπέρασα κάμποσες σειρές καρτών γραφικών, τις DDR2 μνήμες (αργά ή γρήγορα και αυτές θα χαιρετήσουν), ακόμα και το s939.

Tέλος πάντων είπα και εγώ τον πόνο μου:p , αλλά η ουσία είναι πως μερικοί σαν κι εμένα ήρθε η ώρα να αναβαθμίσουν, απλά δεν πάει άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μην ανοίξεις ένα θέμα στο οποίο δεν αναφέρεις απολύτως τίποτα.

Θα μπορούσες επίσης να μου απαντήσεις επί της ουσίας και να κάνεις το θέμα να έχει κάποιο νόημα.

Τόσο απλά.

Εκτός αν έχω τυφλωθεί και δεν βλέπω τα post που περιγράφουν το πρόβλημα του 7.9.

Φιλικά

Σενιορίτα Κονσουέλα

Link to comment
Share on other sites

Σε παραπέμπω στο σαιτ της ΑΜD-ΑΤΙ καθώς και στο πόστ που άνοιξα και για τον προβληματικό οδηγό 7.8 πιστεύω να καταλάβεις.

Το φιλικά το καταλαβαίνω

το Σενιορίτα Κονσουέλα όχι για κάντω λιανά γιατί εγώ κρεατέμπορας είμαι και δεν καταλαβαίνω (λαμπάδα τέλοςςςς)

:alien: :magic::sick:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.