Jump to content



Ποιος έχει δει το Ultima Online Kingdom Reborn;


yannismak

Recommended Posts

Παιδιά σκέφτομαι να ξεκινήσω το εν λόγω παιχνίδι...Είναι το γνωστό Ultima Online αλλά με νέα μηχανή γραφικών (http://www.uoherald.com/kingdomreborn/). Θα ήθελα όποιος έχει ασχοληθεί μαζί του να μου πει αν αξίζει κτλ.

Ο λόγος που θέλω να παίξω τέτοιου είδους παιχνίδι είναι ότι έχω βαρεθεί το WoW - Lineage2 κτλ. Ποιο πολύ από όλα όσα έχω παίξει μου άρεσε το MuOnline και το Diablo2...

Τα νέα MMORPG δεν με συγκινούν...

Link to comment
Share on other sites

ωπα ρε Λουκυ Λουκ:p

3 ωρες και 1 λεπτο περασαν απο τη στιγμη που ανοιξες το θεμα....και μαλιστα καθημερινη στις 1μιση τα ξημερωματα.....ποσοι περιμενεις να ειναι online για να απαντησουν?

γνωμη μου παντως μιας και του χω ριξει μια ματια παλιοτερα ειναι οτι δεν θα τραβηξει κοσμο.......

αυτος ο τετραγωνισμος των static object παραπεμπει σε εποχες πριν το diabloII.....αρα και δεν θα ασχοληθουν πολλοι.....

μακαρι να διαψευστω βεβαια.....

Link to comment
Share on other sites

Βασικά 2 μέρες έχουν περάσει :)

Αλλά tnx για την απάντηση...Παρεπιπτόντως κατέβασα την trial έκδοση του...To game φαίνεται ότι έχει πολύ μα πάρα πολύ θέμα για ψάξιμο, αλλά τα γραφικά του και το animation με ξενέρωσαν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.