Jump to content



προβλημα με yahoo messenger


ennia

Recommended Posts

εχω προβλημα με το yahoo messenger. το εγκατεστησα, μου ηρθε e-mail, παω να το ανοιξω απευθειας απο το messenger και μου λεει οτι δεν ειναι δυνατον αυτο και να παω πινακα ελεγχου-> επιλογες φακελων. Τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ennia [Σήμερα, στις 19:50]

εχω προβλημα με το yahoo messenger. το εγκατεστησα, μου ηρθε e-mail, παω να το ανοιξω απευθειας απο το messenger και μου λεει οτι δεν ειναι δυνατον αυτο και να παω πινακα ελεγχου-> επιλογες φακελων. Τι μπορει να φταιει?

επειδη τα λες ψιλομπερδεμενα παμε απο την αρχη... :confused:

1. εχω προβλημα με το yahoo messenger.

2. το εγκατεστησα

3. μου ηρθε e-mail

4. παω να το ανοιξω απευθειας απο το messenger

5. και μου λεει οτι δεν ειναι δυνατον αυτο

6. και να παω πινακα ελεγχου-> επιλογες φακελων.

7. Τι μπορει να φταιει?

τι σχεση εχει η εγκατασταση του προγραμματος με το εισερχομενο mail?

πως ανοιγεις το μαιλ απο τον messenger?

βοηθα με να σε βοηθησω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

επειδη τα λες ψιλομπερδεμενα παμε απο την αρχη... :confused:

τι σχεση εχει η εγκατασταση του προγραμματος με το εισερχομενο mail?

πως ανοιγεις το μαιλ απο τον messenger?

βοηθα με να σε βοηθησω... ;)

απλα αναφερω οτι μολις το εγκατεστησα αμεσως παρουσιαστηκε το προβλημα. κατα αλλα δεν εχει καμια σχεση.

λοιπον... ερχεται μαιλ, διπλο κλικαρο στο μνμ που εμφανιζεται για να μεταφερθει στο μοτζιλλα και να το διαβασω και μου λεει παντα αυτο "δεν υπαρχει προγραμμα συσχετισμενο με αυτο το αρχειο και να παω στον πινακα ελεγχου κλπ κλπ".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ennia [Σήμερα, στις 08:33]

απλα αναφερω οτι μολις το εγκατεστησα αμεσως παρουσιαστηκε το προβλημα. κατα αλλα δεν εχει καμια σχεση.

λοιπον... ερχεται μαιλ, διπλο κλικαρο στο μνμ που εμφανιζεται για να μεταφερθει στο μοτζιλλα και να το διαβασω και μου λεει παντα αυτο "δεν υπαρχει προγραμμα συσχετισμενο με αυτο το αρχειο και να παω στον πινακα ελεγχου κλπ κλπ".

Το Yahoo messenger δεν εχει καμια σχεση...

αυτο το προγραμμα που κανει αυτην την δουλεια, ειναι το Yahoo! Mail.

εγκατασταθηκε μαζι με το Yahoo messenger.

τωρα που το ψαξα, το αρχειο δεν εχει δικο του .exe

εμενα αν κανεις δεξι κλικ στο εικονιδιο του Yahoo! Mail --> ιδιοτητες --> συντομευση --> προορισμος λεει μεσα C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE C:\PROGRA~1\Yahoo!\Common\ymmapi.dll,OpenURL http://mail.yahoo.com/?.redir=ymmapi11

τσεκαρε να δεις αν λεει και σε σενα το ιδιο.

εψαξα λιγο και στις ρυθμισεις του Yahoo messenger αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο...

Link to comment
Share on other sites

yahoo2ro6.th.jpg

οταν κανεις διπλο κλικ στον κοκκινο κυκλο εχεις δεν εχεις e-mail συνδεεσαι στο yahoo, απευθειας χωρις να βαλεις κωδικους κλπ. εμενα ομως δεν συνδεεται και μου βγαζει αυτο το μνμ. "δεν υπαρχει συσχετισμενο προγραμμα με αυτη την εντολη. Πηγαινε πινακας ελεγχου--> επιλογες φακελων."

Στον πινακα ελεγχου να κανω τι?:wall:

Link to comment
Share on other sites

φιλε εσυ εχεις το ελληνικο!!!!

αυτο εχει μεινει αρκετες εκδοσεις πισω...

καλυτερα κατεβασε το αγγλικο που ειναι και πιο καινουριο...

οσο για το προβλημα σου δεν μπορω να βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.