Jump to content



Αγορά 500άρη και απορίες.


hurin

Recommended Posts

μεγαλυτερος δισκος-μεγαλυτερη ταχυτητα.πρακτικα και ουσιαστικα ειναι το ιδιο εαν και εφοσον και οι δυο ειναι καθαροι.αν εχουν δεδομενα και windows τοτε χρειαζεται defrag για αυξηση της ταχυτητας στην πραξη.σου προτεινω το πιο καινουργιο απο τουσ δισκους σου να τον κανεις αποθηκη,α και τα δεδομενα που δεν θες να χασεις με τιποτα και στους δυο!και σς dvd η blu-ray/hd-dvd.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blindy [Χθες, στις 21:14]

Δοκιμασε πρωτα την ταχυτητα του με partition γιατι εχω την εντυπωση πως ο 250ρης ολοκληρος θα ειναι πιο γρηγορος απο τον 500ρη χωρισμενο

Τον χώρισα σε 4 partition, χωρίς να πέσει η απόδοσή του. Να δούμε πως θα είναι η κατάσταση με γεμάτο 500άρη και άδειο 250άρη.

Link to comment
Share on other sites

Ο άδειος 250άρης

Να επισημάνω την αισθητή διαφορά ταχύτητας, ειδικά στην μεταφορά αρχείων από το ένα partition στο άλλο.

Κρίμα που από βλακεία μου κατά την αλλαγή, έχασα τα μισά δεδομένα μου :(

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω στην asrock dual-sata για να δουλέψει ο σκληρός σε sata2? Δεν μου τον αναγνωρίζει καθόλου.

post-103-1416073278,0933_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.