Jump to content



??amd 64 3800 x2 + geforce 8800GT??


karatekas

Recommended Posts

kalamafka πολύ καλά τα νέα για την μείωση τιμής αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να περιμένω άλλο. Είμαι ήδη 2 εβδομάδες χωρίς υπολογιστή. ’σε που πριν απο λίγο ήρθε ο αδερφός μου με το crysis και τώρα δε κρατιέμαι με τίποτα! :laughing:

steve_m ήσουν σαφής. Η 8800GT είναι καλύτερη, αλλά στο συστημά μου θα υπάρχει διαφορά; (A64 3000+ 939, 1GB RAM, WinXP). Επίσης πως σχολιάζεις το ποστ στο pctechnology; Μήπως θα ήταν καλύτερα να προτιμήσω κάρτα χαμηλότερων επιδόσεων λόγω του bottleneck;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Geothan [Σήμερα, στις 19:39]

kalamafka πολύ καλά τα νέα για την μείωση τιμής αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να περιμένω άλλο. Είμαι ήδη 2 εβδομάδες χωρίς υπολογιστή. ’σε που πριν απο λίγο ήρθε ο αδερφός μου με το crysis και τώρα δε κρατιέμαι με τίποτα! :laughing:

steve_m ήσουν σαφής. Η 8800GT είναι καλύτερη, αλλά στο συστημά μου θα υπάρχει διαφορά; (A64 3000+ 939, 1GB RAM, WinXP). Επίσης πως σχολιάζεις το ποστ στο pctechnology; Μήπως θα ήταν καλύτερα να προτιμήσω κάρτα χαμηλότερων επιδόσεων λόγω του bottleneck;

bottleneck θα εχεις,αλλα ακομη κι ετσι θα εχεις πιο πολλα fps απο οτι με 3800 series δηλαδη καλυτερες επιδοσεις .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.