Jump to content



Zητω τις αποψεις σας για Extreme cooling(Prometeia)!


Fireman74

Recommended Posts

Exω το συστημα της υπογραφης μου και σκεφτομαι να περασω σε Prometeia για την ψυξη του επεξεργαστη μου!!Η αληθεια ειναι πως το βρισκω σε καλη τιμη απο ενα φιλο μου γι αυτο και μπηκα στο τρυπακι παιδια!:jump: :jump: :jump: :jump: Το θεμα ειναι αν και κατα ποσο κινδυνευω να τα καψω ολα εδω μεσα!:confused: :confused: :confused: Ακουω οτι αν η μονωση γινει απο ειδικο στο θεμα δεν θα εχω προβλημα!!!Ισχυει?Πειτε μου σας παρακαλω τις αποψεις-παρατηρησεις σας και οτι αλλο νομιζετε σχετικο!Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 10:41]

Aν γινει καλη μονωση δεν εχεις προβλημα κανενα.

το θες για 24/7 ή μονο για να τρεχεις benchmarks καπου καπου?

Θαθελα να κλοκαρω τον επεξεργαστη σε ενα σημειο που να τρεχω καποια benchmarks να το ευχαριστηθω περισσοτερο(ο αχορταγος) αλλα και να το κατεβαζω σε μια συχνοτητα μετα ωστε να παιζει απροβληματιστα!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.