Jump to content



ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣ ΠΛΑΙΣΙΟ COMPUTERS Α.Ε.Β.Ε. για service S500i κινητού


SiliconMan

Recommended Posts

jpavly 1 :magic: Για την μαγεία της υπάρξεώς μας και της φύσης που ακόμα απολαμβάνουμε.

2 Όσον αφορά για τον περαιτέρω σχολιασμό σου για το θέμα μας, εφόσον είσαι ειδικότερος από τους περισσότερους από εμάς και με περισσότερη γνώση αλλά και πηγές νόμιζα ότι θα είχες κάτι παραπάνω να σχολιάσεις για να μάθουμε και εμείς. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι το οποίο δεν έγραψα και είναι ντροπή μου.

Θέλω να τονίσω ότι τη καταγγελία αυτή την έστειλα στο ΙΝΚΑ, Ε.Κ.ΠΟΙ.ΖΩ, στο www.katagelies.gr, καθώς και σε άλλα φόρουμ και περιοδικά όπως επίσης και στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του Πλαισίου. Ειδικότερα, στο www.katagelies.gr μου έστειλαν e-mail και εάν η Πλαίσιο Computers δεν συμμορφώνονταν η καταγγελία μου είχε ήδη πάρει αριθμού πρωτοκόλλου παρουσία δικηγόρου και θα κινόμασταν πλέον δικαστικά εναντίων τους. Θέλω θερμά να τους ευχαριστήσω και να τους πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.