Jump to content



Ποιο είναι το αγαπημένο σας αλκοολούχο ποτό;;;[18+ ONLY.]


LevelOne

Recommended Posts

Το ρακόμελο φίλε μου είναι θαυματουργό. Ένα ποτηράκι πίνεις και είσαι περδίκι. Για το λαιμό συγκεκριμένα. Σκοτώνει τα μικρόβια και παράλληλα τον καταπραϊνει. Ποσότητα περίπου ποτήρι του κρασιού με νερό, ρακή και μέλι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

το ρακόμελο είναι ποιο αποτελεσματικό στο "καθάρισμα" . bez ή δεν σαρέσει ή βάζεις πολύ μέλι. με ΠΟΛΥ μέλι ούτε εμένα κατεβαίνει εύκολα . ή απλα δεν ξέρεις να πίνεις :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ρακόμελο φίλε μου είναι θαυματουργό. Ένα ποτηράκι πίνεις και είσαι περδίκι. Για το λαιμό συγκεκριμένα. Σκοτώνει τα μικρόβια και παράλληλα τον καταπραϊνει. Ποσότητα περίπου ποτήρι του κρασιού με νερό, ρακή και μέλι.

Ρε σαρδανάπαλε, τι λες του παιδιού;! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το ρακόμελο είναι ποιο αποτελεσματικό στο "καθάρισμα" . bez ή δεν σαρέσει ή βάζεις πολύ μέλι. με ΠΟΛΥ μέλι ούτε εμένα κατεβαίνει εύκολα . ή απλα δεν ξέρεις να πίνεις :p

Δε ξέρω να πίνω ρε φίλος τι να κάνουμε τώρα! :p

@Winters

TROLOLOLOL

@Everyone

Βρήκα μπουκάλι Jack Daniels του 1 ΛΙΤΡΟΥ στα 26 γιούρια εισάγμενο σίγουρα όχι από την ληστρική Diageo. Είναι όπως τα μπουκάλια του εξωτερικού, δηλαδή χωρίς βαλβίδα.

Πέρα από φτηνό είναι σίγουρα αυθεντικό μιας και το δοκίμασα χτες και στη ζωή μου έχω πιεί αρκετό jack.

Σε τοπικό Ηρακλειώτικο Supermarket.

Link to comment
Share on other sites

Το ρακόμελο φίλε μου είναι θαυματουργό. Ένα ποτηράκι πίνεις και είσαι περδίκι. Για το λαιμό συγκεκριμένα. Σκοτώνει τα μικρόβια και παράλληλα τον καταπραϊνει. Ποσότητα περίπου ποτήρι του κρασιού με νερό, ρακή και μέλι.

Αν αυριο ειμαι χειροτερα,παει να πει οτι μας παραπληροφορεις.

Παω για κανα καραφακι !!!!! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω να πίνω ρε φίλος τι να κάνουμε τώρα! :p

@Winters

TROLOLOLOL

@Everyone

Βρήκα μπουκάλι Jack Daniels του 1 ΛΙΤΡΟΥ στα 26 γιούρια εισάγμενο σίγουρα όχι από την ληστρική Diageo. Είναι όπως τα μπουκάλια του εξωτερικού, δηλαδή χωρίς βαλβίδα.

Πέρα από φτηνό είναι σίγουρα αυθεντικό μιας και το δοκίμασα χτες και στη ζωή μου έχω πιεί αρκετό jack.

Σε τοπικό Ηρακλειώτικο Supermarket.

πότε θα μου στείλεις ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πίνω για γκόμενες ρα.Αν θέλω τις ποτίζω.

Ξές γιατί ήπια;

ΕΤΣΙ γιατί περίεργα την είδα :p

Δεν ξέρω τι σκατα μας βαλανε στα ποτα,αλλα ημασταν ολοι(4) ατομα τεζα μετα.

Btw εχουμε 2 μπουκαλια ρακομελα στην αποθηκη :T:

Link to comment
Share on other sites

Bezi δωσε και απο εδω λιγο(ρακομελο) στο ανταλλάζω με Dr Pepper :hehe:

Φέρε εσύ την εξάδα σου και άσε τα τερτίπια. Θα σε φτιάξω μην ανησυχείς.

πότε θα μου στείλεις ???

Εσύ κατέβα με βαλίτσα και θα χω κανονίσει με τον μαγαζάτορα να φέρει όσα μπουκάλια θες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πίνω για γκόμενες ρα.Αν θέλω τις ποτίζω.

Ξές γιατί ήπια;

ΕΤΣΙ γιατί περίεργα την είδα :p

Δεν ξέρω τι σκατα μας βαλανε στα ποτα,αλλα ημασταν ολοι(4) ατομα τεζα μετα.

Btw εχουμε 2 μπουκαλια ρακομελα στην αποθηκη :T:

Στα 15 σου και τίποτα σκατά να μήν σου βάλουν στο ποτό άμα πιείς πάλι τέζα θα είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως φίλτατε Κώστα.Π.χ την Παρασκή που έρχεται,θα πάω στο πάρτυ μας(μαζεύουμε λ7 για εκδρομή) και θα πιώ χυμό.Τέλος το ποτό.Πιστεύω δεν αξίζει να είμαι χάλια για 2 μέρες εξαιτίας αυτού!:T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην έξοδο με την παρέα αποφάσισα να σταματήσω να πίνω τις απανωτές κούπες που μου προσφέρουν και να βγάλω όλο το βράδυ με ένα ποτάκι!

Μπορώ να πω ότι το απόλαυσα και έχω ακόμα την γεύση του, και no hangover btw :hehe:

Μου φαίνεται θα το καθιερώσω! :dance3:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.