Jump to content



Τι αγορά προτείνεται μέχρι 100-150Ε ?


kreach

Recommended Posts

Λαμπίτες καλή χρονιά σε όλους ! Και καλά αποτελέσματα σε όσους είναι 3 Λυκείου σαν κι εμένα !

Που λέτε μου δώσανε δωράκι καρτούλες αξίας 100Ε από το Πλαίσιο. Τι προτείνεται?

Εγώ έχω σκεφτεί:

α) Κάρτα Ήχου (έχω μια 21" οθόνη, ηχεία καλά, κ μια 7800GTX κ είναι το μόνο που μου λείπει για Ηοme Cinema!) η Auzentech

X-Plosion 7.1 με 90Ε τι λέει? Η Χ-FI xtreme music τι απέγινε ρε παιδιά???

β) Ένα πολυμηχάνημα πχ Canon MX300 109E (η καινούρια ΗΡ του πατέρα μου με έχει απογοητεύσει)

Link to comment
Share on other sites

Πήρε ένα πολυμηχάνημα της ΗΡ που ήτανε σκέτος μπελάς. Πρώτων ήθελε πολύ ώρα να εγκατασταθεί το πρόγραμμα από το cd, και δημιουργούσε προβλήματα καθώς τύπωνε (μασούσε σελίδες αραιά κ που κτλ). Οφ Τοπικ αλλά θυμάμαι παλιά που οι πριντερ ήταν plug n play !

Η κάρτα είναι καλή? Την πρωτείνεται (μάλλον για αυτήν θα πάω)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach [11-01-2008 18:42]

Πήρε ένα πολυμηχάνημα της ΗΡ που ήτανε σκέτος μπελάς. Πρώτων ήθελε πολύ ώρα να εγκατασταθεί το πρόγραμμα από το cd, και δημιουργούσε προβλήματα καθώς τύπωνε (μασούσε σελίδες αραιά κ που κτλ). Οφ Τοπικ αλλά θυμάμαι παλιά που οι πριντερ ήταν plug n play !

Η κάρτα είναι καλή? Την πρωτείνεται (μάλλον για αυτήν θα πάω)

Δεν ήταν plug n play,ήταν plug n pray!Μέχρι και σε paraller ήθελε drivers εκτός αν τύπωνες με το printscreen στο dos

Τώρα για την αγορά που λες,θα προτειμούσα το δεύτερο,εκτός βέβαια αν δεν είσαι ικανοποιημένος με την on-board sound powea;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.