Jump to content



Προβλημα με XP PRO


bluray

Recommended Posts

Καλημερα παιδια! θα ηθελα την βοηθεια σας πανω στο εξης προβλημα: Εχω windows xp pro sp2 και οταν κανω boot μου βγαζει ενα μηνυμα που λεει οτι ενα αρχειο (to hdl.dll αν δεν κανω λαθος) ειναι κατεστραμενο και θελει επιδιορθωση η αντικατασταη...το pc φυσικα δεν μπαινει καν στα windows και κανει αυτοματα restart...εχει κανεις καμια ιδεα μηπως μπορω να λυσω το προβλημα χωρις format???:unsure: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bluray [Σήμερα, στις 12:31]

Καλημερα παιδια! θα ηθελα την βοηθεια σας πανω στο εξης προβλημα: Εχω windows xp pro sp2 και οταν κανω boot μου βγαζει ενα μηνυμα που λεει οτι ενα αρχειο (to hdl.dll αν δεν κανω λαθος) ειναι κατεστραμενο και θελει επιδιορθωση η αντικατασταη...το pc φυσικα δεν μπαινει καν στα windows και κανει αυτοματα restart...εχει κανεις καμια ιδεα μηπως μπορω να λυσω το προβλημα χωρις format???:unsure: :unsure:

Προσπαθησες αν βαλεις 2 λειτουργικα μαζι ?

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κανει ενα αλλο κολπακι μια φορα που ειχα παθει κατι παρομοιο...

Ειχα βγαλει τον δισκο του υπολογιστη που ειχε το προβλημα και το ειχα βαλει ως εξωτερικο στο φορητο μου...Μετα απο το cd των windows βρηκα το αρχειο που ζηταγε,το αντεγραψα στο directory που ελεγε και μετα ξαναβαλα τον δισκο στην θεση του και δουλεψε κανονικα....Νομιζω πως ειναι καλυτερο να δοιμασεις και εσυ κατι τετοιο (αν υπαρχει η δυνατοτητα φυσικα) απο το να μπλεξεις με το recovery console...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.