Jump to content



RMA για TAGAN τροφοδοτικό


Jakis

Recommended Posts

Καλημέρα,

Έχω ένα τροφοδοτικό Tagan Easyconnect που χρειάζεται έλεγχο και κατά πάσα πιθανότητα RMA.

Δεδομένου ότι αγοράστηκε από το Ram Shop (καλή του ώρα), ποιος είναι ο αντιπρόσωπος στον οποίο θα πρέπει να απευθυνθώ;

Το site της Tagan δίνει κάποιο Πανευρωπαϊκό collection, αλλά έλεγα να το αποφύγω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο υπολογιστής δεν κάνει καν POST. Changeneering με ένα καινούριο chieftec έδειξε ότι αιτία ήταν το PSU.

Από ότι φαίνεται την άκουσε μέσα στα X-mas που έχασα τη Mobo. Πρέπει να πήρε μαζί της και το Tagan...

@ greekfragma: Thanks, θα περάσω από εκεί την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά στο Multirama στην Στουρνάρη δεν μπόρεσαν να με εξυπηρετήσουν τελικα... Θα δοκιμάσω να μιλήσω με interset από Δευτέρα, νομίζω ότι αυτοί είναι οι αντιπρόσωποι της Tagan για Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

καλο κουραγιο με την Ιντερσετ...

15 ευρω μου ειχαν ζητησει μονο για τον ελεγχο + μεταφορικα δικα μου απο Σαλονικη-Αθηνα για μια μητρικη

Τα μεταφορικα δεκτον και λογικον,αλλα τα 15ευρα νταβατζιλικι για τον ελεγχο (ειναι δεν ειναι χαλασμενο το προιον) δεν το καταλαβα.Ευτυχως εν τελει δεν χρειαστηκε να στειλω την μητρικη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.