Jump to content


apothema.gr : Αξιόπιστο


perp

Recommended Posts

Λοιπον ψαχνω εδω και μερικες μέρες για ενα συγκριμένο μοντέλο κλιματιστικου και μέσω skroutz.gr το εντοπισα σε διαθεσιμότητα στο apothema.gr

Πριν κανω παραγγελια ειπα να τους πάρω τηλέφωνο να το επιβεβαιώσω αλλα καθώς δεν απάνταγαν (υπεθεσα φορτο εργασια) εν τέλει εκανα online παραγγελια για το κλιματιστικο.

Πληρωμη δηλωσα με μετρητα και τροπο παραλαβής απο το κατάστημα.

Αυτοματοποιημένο email μου έχει ερθει με τα στοιχεια της παραγγελιας αλλα εδω και 2 μέρες που τους παίρνω τηλέφωνο ενω το τηλεφωνικο κέντρο τους λειτουργει κανονικα, οπως και το site, κανεις δεν το σηκώνει.... Το site τους πάντως (www.apothema.gr) φαινεται οργανωμένο....

Εχει ψωνίσει κανεις απο το συγκεκριμένο κατάστημα, ειναι της προκοπης?

Βασικα θα το εδινα παραγγελια στην ιδια περιπου τιμη και αλλου αλλα υπάρχουν αρκετες καθυστερήσεις με τις παραλαβές (οι αλλοι δεν το εχουν διαθέσιμο πηρα τηλ) και κομματάκι το βιάζομαι καθώς ειναι για το εξοχικο μου.....

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη βλέπω μάλλον κανένας δεν το γνωρίζει το εν λόγω κατάστημα...

Εν τέλει πηγα εγω σήμερα σε αυτους.... τα γραφεία/αποθήκη βρίσκονται στο Κ.Χαλάνδρι οπου εν τέλει μιλησα με τις 2 κοπελιες οι οποιες οπως ειδα οταν γυρισα σπιτι μου ειχαν στειλει email οτι υπάρχουν καθυστερήσεις με το εν λογω κλιματιστικο λογω της απεργίας στα τελωνεία/λιμάνια (ολοι το ιδιο πράγμα μου ειπαν)....

Οπότε εντάξει μπορει εν τέλει να πάρω αλλο κλιματιστικο αλλα το apothema.gr ΟΝΤΩΣ υπάρχει, ειναι αξιόπιστο, λειτουργει μια χαρα και μαλιστα ηταν και εξυπηρετικότατοι....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διάφορα καταστήματα του στυλ απόθεμα, αλλά έχω την εντύπωση ότι τα προϊόντα τους είναι β' διαλογής, η χτυπημένα/επεστραμένα από καταστήματα. Αυτό φυσικά δεν είναι απαραίτητα κακό, ειδικά αν μπορείς να δεις τη ζημιά πριν το πάρεις. Η μητέρα μου πήρε ψυγείο LG με 1400 από 2400 που ήταν η λιανική του επειδή είχε μιά γρατσουνιά κι έλλειπαν 2 ραφάκια...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα την HD TV Samsung LE40F71B 1080p ( πρην κανα χρόνο) και ενα στατικό ποδήλατο απο το apothema .

Ειμαι ευχαριστημένος απο την εξυπηρέτηση και η αποστολή εγεινε στην ώρα της.

Την τηλεόραση την πήρα 400 ευρω φθηνότερα απο τα αλλα μαγαζιά που κοιτούσα και δεν είναι παρεισαγωγή

Πιστεύω οτι ειναι αξιόπιστο κατάστημα

Τα πράγματα που διαθέτει και πήρα απο το εν λόγο κατάστημα δεν είναι διαλογής

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.