Jump to content



Προβλημα με file folder


Kadettoulas

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.....

εκανα μια πατατια κ ενω εψαχνα να αλλαξω τα εικονιδια απο τα windows μου, μπηκα στο control panel, folder options κ στο tab file types διαλεξα το file folder.....

επειτα ανοιγει ενα παραθυρο edit file type οπου πατησα το change icon αλλαξα το εικονιδιο με ενα αλλο παταω OK και το κλεινω.....μετα πηγα να ανοιξω ενα φακελο και μου ανοιγε το search....πηγα παλι πισω στο edit file type και ειδα οτι απο κατω ειχε μπει η εντολη find.....προσπαθησα να βαλω καποια αλλη αλλα ζηταει να βρεις ενα προγραμμα το οποιο θα εκτελειτε απο την εντολη που θα γραψεις......

help ρε παιδες δεν μπορω να ανοιξω τους φακελους μου......μονο με το explore ανοιγει :((((((

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι εύκολο να σου πώ πως να το φτιάξεις και πρέπει να βλέπω τον υπολογιστή σου γι' αυτό η πιο εύκολη λύση είναι να κάνεις system restore point!!!

πριν το κάνεις αυτό θα πρέπει μάλων να πάρεις όλα τα αρχεία σου που έφτιαξες μετά από αυτό που άλλαξες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.